Zátoka SorsogonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Zátoka Sorsogon. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Zátoka Sorsogon, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Zátoka Sorsogon a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Zátoka Sorsogon. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Zátoka Sorsogon! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Zátoka Sorsogon, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Zátoka Sorsogon
Waters Sibuyanské jezero
Zemská hmota Luzon
Geografická poloha 12 ° 55 '  severní íky , 123 ° 59'  východní délky
Sorsogon Bay (Filipíny)
Zátoka Sorsogon
íka 12 km
hloubka 34 km
plocha 201 km²dep1
Pítoky Incarizan

Bay of Sorsogon ( English Sorsogon Bay ) je velký moský záliv v jihovýchodní ásti ostrova Luzon , Filipíny . Jedná se o nejvýchodnjí moské boule Sibujanského moe a je tém úpln obklopeno poloostrovem Bicol . Otevírá se na západ do prchodu Ticao . Zátoka zaujímá plochu piblin 201 km² a je to pomrn mlká zátoka, která dosahuje hloubky od pl metru do 10 metr; hloubky a 30 metr jsou meny u východu z prchodu Ticao. Pobeí zálivu je charakteristické smsí mangrovových les , skalnatého pobeí a písených pláí. Leí na nm obce Sorsogon City , Magallanes , Juban , Castilla a Casiguran .

Zátoka Sorsogon je povaována za bohatou rybáskou oblast v provincii Sorsogon . Vyetování rybáskými a provinními úady v roce 1995 ukázala roní úlovek 5 585,62 tun, z nich ije asi 5 000 rodin. Zásoby ryb v zátoce jsou tvoeny 56 druhy chrupavek a kostnatých ryb , které jsou rozdleny na 223 druh.

Moské dno v zátoce se skládá peván z bahnitých a bahnitých pd, v blízkosti pobeí se mní na písité a hrubozrnné sedimentové pdy. Slanost v zátoce je popisována jako nízká, protoe do ní proudí etné eky a potoky. Pohoí Pocdol se tyí v severozápadním vnitrozemí a sopka Bulusan v jihovýchodním vnitrozemí .

Viz také

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Andrej Vanková

Záznam o Zátoka Sorsogon pro mě byl velmi užitečný.

Milan Zeman

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Zátoka Sorsogon.

Monika Havelková

Konečně článek o Zátoka Sorsogon, který se snadno čte.

Vanesa Stehlíková

Děkuji za tento příspěvek na Zátoka Sorsogon, přesně to jsem potřeboval.