Zátoka SielmönkenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Zátoka Sielmönken. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Zátoka Sielmönken, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Zátoka Sielmönken a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Zátoka Sielmönken. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Zátoka Sielmönken! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Zátoka Sielmönken, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Zátoka Sielmönken nebo Sielmönker Bucht je bývalý moský záliv v prostoru dnení obce Krummhörn na západ Východní Frísko . Bhem karolínského pestoupení od roku 800 do roku 950 nl dosáhla zátoka svého nejvtího rozsahu. Poté siln zaniklo a bylo úpln obklopeno hrázemi od roku 1000 do 13. století .

umístní

Zátoka Sielmönken se nachází mezi Dollart a Leybucht v em je nyní na území obce Krummhörn, a v malé míe i v oblasti obce Hinte . V raném stedovku oddlil historické krajiny Emsgau a Federgau .

První osadníci zde stavli své domy na terpech v dosud neohranieném moálu . Mohli vyuívat úrodné bainy a mli pístup k moi pes záliv a jeho vnitrozemské potoky . Osídlení mimo terpy bylo moné pouze s konstrukcí hráze. Umístní v Krummhörn, jako Manslagt , Visquard , Jennelt , Uttum , Cirkwehrum , Freepsum , canum , Pewsum , Woquard a Groothusen sledovat prbh historického zálivu.

literatura

  • Hans Homeier: Zmna tvaru východofríského pobeí v prbhu staletí , self-publikoval, Pewsum 1969

Individuální dkazy

  1. Wolfgang Richter / Herbert Flathe: Zasolení pobeních podzemních vod, zobrazené na ásti nmeckého pobeí Severního moe. Soubor PDF Mezinárodní asociace hydrologických vd, s. 11 , pístup 1. února 2011
  2. Hans Homeier: Zmna tvaru východofríského pobeí v prbhu staletí. Sám vydáno, Pewsum 1969 (Ostfriesland pod ochranou hráze, svazek 2)

Opiniones de nuestros usuarios

Petr špačková

Tento příspěvek na Zátoka Sielmönken mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Matej Doležal

Informace poskytnuté o proměnné Zátoka Sielmönken jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Michal Mu.ller

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Zátoka Sielmönken, ale moc se mi líbil.