Zátoka San PabloInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Zátoka San Pablo. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Zátoka San Pablo, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Zátoka San Pablo a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Zátoka San Pablo. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Zátoka San Pablo! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Zátoka San Pablo, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

The Bay of San Pablo ( anglicky : San Pablo Bay ) je moská zátoka v americkém stát Kalifornie . Pokrývá asi 240 km² a pokrauje na úrovni mst San Pablo , podle nich je pojmenována, a San Rafael na jih do Sanfranciského zálivu , kde moe vlévá do Pacifiku pes Zlatou bránu . Na východ je to v Carquinezském prlivu s napojením na záliv Suisun , do kterého mimo jiné protéká nejdelí kalifornská eka Sacramento .

Silné moské vlivy zajiují relativn vyváené podnebí v regionu s mírnými zimními msíci, kdy sthovaví ptáci nacházejí útoit v zátokách San Pablo a San Francisco. Nebankovní urbanizovaných oblastech podél zálivu jsou charakterizovány slaných moál a bainatých pdách. etné ohroené druhy zvíat ustoupily do zálivu San Pablo.

Velká ást severního pobeí zálivu je pod ochranou pírody . Na pobeí je nkolik pláí a mení kotvit pro lod.

webové odkazy

Commons : San Pablo Bay  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

38 ° 3   severní íky , 122 ° 24   západní délky

Opiniones de nuestros usuarios

Agata Valentová

Tento článek o Zátoka San Pablo mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Margita Kadlec

Informace poskytnuté o proměnné Zátoka San Pablo jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Jaromir špačková

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Zátoka San Pablo, je to velmi dobrá volba.