Zátoka HéraInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Zátoka Héra. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Zátoka Héra, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Zátoka Héra a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Zátoka Héra. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Zátoka Héra! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Zátoka Héra, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Zátoka Héra
Západn od msta Héra, s výhledem na záliv

Západn od msta Héra, s výhledem na záliv

Waters Wetarský prliv
Zemská hmota Timor
Geografická poloha 8 ° 31 '53 "  S , 125 ° 41 '19"  E
Zátoka Hera (Východní Timor)
Zátoka Héra
Pítoky Hahic
Mapa zálivu

Mapa zálivu

Bay of Hera se nachází na Wetar úiny , na severním pobeí ostrova Timor .

zempis

Zátoka Héra se nachází ve východotimorské komunit Dili , východn od stejnojmenného hlavního msta . Západ zátoky patí k Suco Hera ( správní úad Cristo Rei ), východ k Suco Sabuli (správní úad Metinaro ). Na západ je ohranien Ponta Séri Tútun a na východ Ponta Hatomanulaho . Foho Cafraulun vynívá do zátoky jako dalí mys . Hahic , která má jen vodu v období de, se vlévá do zálivu.

Nejvtím místem v zátoce je Héra mezi Hahic a Foho Cafraulun. Zde je velká elektrárna pro napájení Dili a hlavní základna východotimorského námonictva .

Individuální dkazy

  1. Geoview: Teluk Hera , zpístupnno 24. ledna 2016.

Opiniones de nuestros usuarios

Bohdana Mrázková

Tento záznam o Zátoka Héra je velmi zajímavý.

Marta Petrová

Děkuji. Pomohl mi článek o Zátoka Héra.

Jozef Tichá

Tento záznam o Zátoka Héra je velmi zajímavý.

Ester Ježek

Skvělý objev tohoto článku o Zátoka Héra a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.