YarkhunInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Yarkhun. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Yarkhun, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Yarkhun a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Yarkhun. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Yarkhun! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Yarkhun, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Yarkhun
5. Thui Rozsah, Baroghil, Chitral.  Fotografie PK Shimlawala.JPG
Data
umístní Khyber Pakhtunkhwa ( Pákistán )
íní systém Indus
Vypuste Mastuj   Kunar   Kábul   Indus   Indický oceán
pvod Ledovec Chiantar
36 ° 48 47   severní íky , 73 ° 33 46   východní délky
Výka zdroje cca  3700  m
spojení s Laspur na Mastuj souadnice: 36 ° 17 '3 "  N , 72 ° 30' 8"  E 36 ° 17 '3 "  N , 72 ° 30' 8"  E
Výka úst cca  2300  m
Výkový rozdíl cca 1400 m
Spodní sklon piblin 11
délka 130 km
Malá msta Mastuj

Yarkhun je ten správný zdroj eka Mastuj v pákistánské provincii Khyber Patunsko .

Yarkhun vzniká u ústí ledovce ledovce Chiantar . Odtamtud tee jihozápadním smrem pes hory okresu Chitral . Polní cesta sleduje tok eky na dolních 90 km. V msteku Mastuj se Laspur setkává s Yarkhunem zleva a spojuje se s ním, aby vytvoil Mastuj. Yarkhun má délku 130 km. Údolí eky Jarkhun tvoí dlící áru mezi Hinduraj na východ a Hindúku na západ a severu.

webové odkazy

Commons : Yarkhun  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Vladimir Blažek

Článek o Yarkhun je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Ludmila Veselá

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Yarkhun, ale moc se mi líbil.