Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz
Zaloení : 31. prosince 2002
PS : 15345
Pedíslí : 03341
Buchholz (Braniborsko)
Buchholz

Umístní Buchholz v Braniborsku

Náves
Náves

Buchholz je okres msta Altlandsberg v okrese Märkisch-Oderland v Braniborsku .

zempis

Místo je pt kilometr severovýchodn od Altlandsbergu. Sousedními msty jsou Wesendahl a Wesendahler Mühle na severovýchod, Spitzmühle a Eggersdorf na jihozápad, Radebrück , Waldkante a Vorwerk na jihozápad a Wegendorf na severozápad.

Turistické atrakce

Vesnický kostel byl postaven kolem roku 1300 a byl pravdpodobn znan zniena v jednotlivých ticetileté války . Uvnit je barokní oltání obraz, který vytvoil berlínský socha Martin Caspar Schlau v roce 1710.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Msto Altlandsberg - okresy podle § 45 mstské ústavy - obydlené okresy - obytné oblasti. Ministerstvo vnitra a místních vcí spolkové zem Braniborsko, zpístupnno 23. záí 2016 .
  2. Brandenburg Prohlíe státního przkumu a informace o geografické základn Brandenburg (LGB)

Opiniones de nuestros usuarios

Svetlana Matějková

Děkuji. Pomohl mi článek o Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg).

Ivanka Hladík

Toto je dobrý článek o Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg). Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Julius Stejskalová

V tomto příspěvku o Vzdálenost Praha-Buchholz (Altlandsberg) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.