Vlk Dieter RuppelInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Vlk Dieter Ruppel. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Vlk Dieter Ruppel, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Vlk Dieter Ruppel a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Vlk Dieter Ruppel. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Vlk Dieter Ruppel! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Vlk Dieter Ruppel, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Wolf Dieter Ruppel (narozen 5. ledna 1933 v Hindenburgu v Horním Slezsku , 18. srpna 2011 v Bonnu ) byl rozhlasový noviná a redaktor ; byl povaován za duchovního otce rozhlasového vysílání ZeitZeichen .

ivot

Ruppel byl na volné noze pro WDR od roku 1964 . Pak dnes ráno piel do redakce , pozdjího ranního asopisu . V roce 1967 pevzal jeho vedení spoluzakladatel ranního asopisu . Následn pracoval jako redaktor v Midday Magazine . V roce 1972 Ruppel vyvinul rozhlasovou show ZeitZeichen, ochrannou známku WDR. Reíroval show a do svého odchodu do dchodu 1. února 1998. Pracoval také jako lektor na Porúí v Bochumu a jako konzultant v Historickém dom v Bonnu. Ruppel byl spoluautorem nkolika knih.

Wolf Dieter Ruppel zemel v srpnu 2011 ve vku 78 let.

Písma

  • s Harrym Waynem MacMahanem, Geert Jäger: televizní reklamy , Econ, 1957
  • s Joachimem Besserem : ZeitZeichen. History 1 , 1977, ISBN 3-434-00601-X (série: Radiotexte )
  • s Joachimem Besserem , Marianne Lienau : ZeitZeichen. Zeitgeschichte 1 , 1977, ISBN 3-434-00602-8 (série: Radiotexte )

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Zeitzeichen vynálezce zemel ( Memento z 12. února 2013 ve webovém archivu archive.today ), WDR, pístup 22. srpna 2011
  2. Sabine Gerasch: Historie z kazety. Seriál Zeitzeichen des Westdeutschen Rundfunks , Gruyter, 1997, ISBN 3-11-015274-6 , rok 5 ped ZeitZeichen, s. 95 ( Knihy Google )
  3. Wolf-Dieter Ruppel ( Memento od 10. ervna 2007 v internetovém archivu ), Ruhr-Universität Bochum, pístup dne 22. srpna 2011

Opiniones de nuestros usuarios

Julie Filipová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Vlk Dieter Ruppel.

Martin Miková

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Vlk Dieter Ruppel.

Alena Vrbová

Záznam o Vlk Dieter Ruppel pro mě byl velmi užitečný.

Alexandra švecová

Děkuji. Pomohl mi článek o Vlk Dieter Ruppel.