výkakaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o výkaka. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o výkaka, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se výkaka a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o výkaka. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o výkaka! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o výkaka, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Jeliko Bubblegum ( anglický druh gumy, který je vhodný pro tvorbu bublin -  anglické bubliny  - je), je i bubblegum pop ánrem populární hudby zvaného, úrove ambicí ve vkové skupin dtí - orientovaná a zejména chytlavými melodiemi , Charakterizovány jsou jednoduché texty písní , ivé rytmy a zvlát asté opakování refrénu .

Veobecné

V prosinci 1967 zaali hudební producenti Jerry Kasenetz a Jeff Katz vyvíjet jednoduché hudební a textové základní struktury, které se liily od pedchozího vývoje v rockové hudb. Mysleli také na cílové skupiny, jako jsou dti a mladí lidé. Prvním výsledkem byla kapela The Lemon Pipers , její první singl Green Tambourine vyel v prosinci 1967 a stal se hitem íslo jedna . Byl nalezen formát podobné produkce.

Vlna úspchu

Kdy v lednu 1968 skupina 1910 Fruitgum Company se svým titulem Simon Says postoupila na 4. místo v hitparád USA , jejich název skupiny poskytl píleitost oznait tento jednotný styl hudby jako výkaku . Její hit Simon Says vysvtluje pravidla americké dtské hry Simon Says . Nejtypitjím píkladem byl Ohio Express , který se v kvtnu 1968 dostal také na tvrté místo s Yummy Yummy Yummy . Slovo Mam znamená v anglosaském jazyce dtí lahodné, skvlé, písluným rýmujícím se slovem bíko je bicho v jazyce dtí. Jerry Kasenetz a Jeff Katz byli zamstnáni v nahrávací spolenosti Buddah Records , take není divu, e zde zmínné skupiny uzavíraly smlouvu a produkovaly velké mnoství dalích hit v homogenním a vysoce rozpoznatelném zvuku výkaky. Skupiny mimo tento títek vak také upravily tento zvuk, napíklad The Music Explosion , The Sweet nebo The Partridge Family .

Existovaly také fiktivní kapely výkaky, jako The Archies . Jejich svtový hit Sugar, Sugar z ervence 1969 lze popsat jako archetypální hymnu výkaky, protoe se ho celosvtov prodalo 6 milion kopií a je primárn o bonbónech. Pro tyto hudební projekty najali hudební producenti studiové hudebníky, aby písn nahráli. Studioví hudebníci nikdy spolu nehráli, a proto nebyli hudební skupinou ve skuteném smyslu slova.

V 70. letech byly v Evrop také nkteré výkaky, jejich písn byly v hitparádách úspné. Jedním z píklad je hit Eeny Meeny Miny Moe od nizozemské skupiny LUV ' , který je zaloen na staré anglické rým .

Merchandising

Termín výkaka pro tento typ hudby se pouívá pedevím ve Spojených státech a Kanad . Nejde vak pouze o hudbu, ale také o výrobky, které se líbí dtem nebo dospívajícím nebo mají dtské nebo dospívající vlastnosti (napíklad v mód: výkaky ).

Individuální dkazy

  1. výkaka . In: The American Heritage Dictionary of the English Language , Fourth Edition. Houghton Mifflin Company, 2000
  2. Bicho se v jazyce pro dosplé nazývá aludek nebo bicho
  3. ^ Joseph Murrells: Million Selling Records . 1985, s. 276
  4. pod cukrem (cukr), ale ve slangu také kokain , pod pezdívkou med (Honey) a tetrahydrokanabinol rozumly - obsahující drogy.
  5. definice výkaky. Oxfordské slovníky online
  6. ^ výkaka - definice a dalí. In: Free Merriam-Webster Dictionary

Opiniones de nuestros usuarios

Marian Bureš

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o výkaka mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o výkaka, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o výkaka zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Marian Adamcová

Děkuji. Pomohl mi článek o výkaka.

Marian Malý

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o výkaka.

Antonin Burian

Tento článek o výkaka mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Stefan Strnadová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o výkaka.