Valur ReykjavíkInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Valur Reykjavík. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Valur Reykjavík, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Valur Reykjavík a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Valur Reykjavík. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Valur Reykjavík! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Valur Reykjavík, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Knattspyrnufélagið Valur Reykjavík je sportovní klub z islandského hlavního msta Reykjavíku .

Fotbalový tým klubu hraje v islandské první divizi .

Djiny

Sdruení bylo zaloeno 11. kvtna 1911 jako ÍF KFUM Reykjavík ; V roce 1918 se spojil s Voeringjarem Reykjavíkem . Piblin ve stejné dob byl pejmenován na Valur . Valurv první tým mu byl islandským fotbalovým mistrem 22krát (první v roce 1930) a jedenáctkrát vyhrál Islandský pohár (naposledy v roce 2016). Tým en byl vyazen v roce 2005 ve tvrtfinále soute Pohár UEFA proti 1. FFC Turbine Potsdam . Od kvtna do ervence 2006 nmecká mistrka svta Viola Odebrechtová absolvovala dvoumsíní hostování v enském týmu Valur , který byl v té dob nesporným vdcem první divize islandských en.

Krom fotbalu má klub také oddlení házené a basketbalu .

Basketball

Muský basketbalový tým vyhrál národní ampionát v letech 1980 a 1983 a v souasné dob (sezóna 2015/16) je ve druhé lize ( 1. deild ). První enský tým nikdy nevyhrál islandský ampionát a je aktuáln v první divizi ( Úrvalsdeild ).

Házená

Muský házenkáský tým je islandským rekordním vítzem a mezi lety 1940 a 2021 vyhrál 23krát národní ampionát . První enský tým vyhrál v letech 1962 a 2019 národní ampionát celkem 17krát, z toho do roku 1975 jedenáct mistrovských titul. Oba týmy jsou aktuáln (sezóna 2018/19) v první divizi ( Úrvalsdeild ).

úspchy

Fotbal

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Jitka Procházka

Informace poskytnuté o proměnné Valur Reykjavík jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Brigita Pavelková

Konečně článek o Valur Reykjavík, který se snadno čte.

Pavlina Novaková

Tento záznam na Valur Reykjavík mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Viktor Bureš

V tomto příspěvku o Valur Reykjavík jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.