Sevastopolský zálivInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Sevastopolský záliv. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Sevastopolský záliv, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Sevastopolský záliv a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Sevastopolský záliv. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Sevastopolský záliv! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Sevastopolský záliv, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Zátoka Sevastopol
Sevastopolský záliv

Sevastopolský záliv

Waters erné moe
Zemská hmota Krym , Evropa
Geografická poloha 44 ° 37 '20 "  N , 33 ° 31 '18"  E
Sevastopolský záliv   (Krym)
Modrá pog.svg
délka 8 kilometr
Pítoky Chorna

Sevastopol bay (Ukrainian / Sewastopolska Zátoka , ruský / Sewastopolskaja Buchta ) je úzká zátoka v jiní ásti poloostrova Krim , co je 8 km k ústí Chorna zaezává do interiéru.

Zátoka rozdluje ukrajinské pístavní msto se stejným názvem na severní a jiní polovinu. Na druhé stran se sted msta Sevastopol rozkládá na nkolika kopcích. Severní a jiní polovinu zálivu Sevastopol spojuje pravidelný trajekt.

Pístav byl postaven v letech 1772 a 1783 po získání Krymu v 5. rusko-turecké válce (17681774). Od té doby dolo k základna pro pro ruského námonictva , a zejména je ernomoská flotila .

webové odkazy

Commons : Sevastopol Bay  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. http://www.poezdka.de/113/Ukraine/krim/sewastopol/flottenstuetzpunkt-sewastopol.html

Opiniones de nuestros usuarios

Patrik Veselá

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Sevastopolský záliv, je to velmi dobrá volba.

Sebastian Horáková

Stránka se mi líbí a článek o Sevastopolský záliv je ten, který jsem hledal.