Sedlo BuchauerInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Sedlo Buchauer. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Sedlo Buchauer, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Sedlo Buchauer a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Sedlo Buchauer. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Sedlo Buchauer! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Sedlo Buchauer, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Sedlo Buchauer
Buchauer Sattel.jpg

Smr kompasu jihozápadní Severovýchod
Výka prchodu 861  m nad moem A.
Stát týrsko
Povodí Wengerbach, Enns Buchauer Bach, Großer Billbach, Enns
Údolí Weng v Gesäuse St. Gallen
rozíení Buchauer Strasse (B 117)
Hory Ennstalské Alpy
profil
Ø rozte 7,3% (220 m / 3 km) 3% (346 m / 11,5 km)
mapa
Buchauer Sattel (Rakousko)
Sedlo Buchauer
Souadnice 47 ° 36 '38 "  N , 14 ° 31 '4"  E

Buchauer sedlo je 861  m nad moem. A. vysoký prsmyk v Ennstalských Alpách ve týrsku . Buchauer Straße (B 117) vede pes sedlo z Altenmarktu do Admontu .

Buchauer Sattel oddluje Großer Buchstein od Hallerových zdí a stední Ennstal od údolí Großer Billbach , které se vlévá do hornorakouského Ennstalu poblí Altenmarktu . Prsmyk je výchozím bodem pro pí túry na Grabneralmhütte a Admonter Haus . Silniní kola nebo výlety na horských kolech také vedou pes Buchauer Sattel.

V poslední dob ledové se ledovec Enns vybudoval na úzkém bod Gesäus a protékal pes sedlo Buchauer do Buchau , o em svdí rozsáhlé morénové usazeniny . Jedná se tedy o prchodný pas .

literatura

Individuální dkazy

  1. ÖK50 v: www.austrianmap.at , Spolkový úad pro metrologii a geodézii Rakousko, rakouská mapa.
  2. Buchauer Sattel, pístup na Grabneralmhütte na: www.grabneralmhaus.at , pístup 7. srpna 2017.
  3. Buchauer Sattel (861 m) na: www.quaeldich.de , pístup 7. srpna 2017.
  4. Národní park Gesäuse : Geologie Gesäuse , zpístupnno 19. srpna 2019.

Opiniones de nuestros usuarios

Viktor Klimešová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Sedlo Buchauer.

Diana Dušek

Záznam o Sedlo Buchauer pro mě byl velmi užitečný.

Alexandra Zapletalová

Konečně článek o Sedlo Buchauer, který se snadno čte.

Lada Straka

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Sedlo Buchauer napsáno, dává hodně důvěry.