Richard se louíInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Richard se louí. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Richard se louí, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Richard se louí a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Richard se louí. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Richard se louí! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Richard se louí, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Film
Originální název Richard se louí
Zem výroby Spojené státy
pvodní jazyk Anglitina
Rok vydání 2018
Ty
editel Wayne Roberts
skript Wayne Roberts
Výroba Warren Carr ,
Brian Kavanaugh-Jones ,
Greg Shapiro ,
Braden Aftergood
hudba Aaron Dessner ,
Bryce Dessner
Fotoaparát Tim Orr
stih Sabine Emiliani
obsazení

Richard Says Goodbye , and The Professor , je americká tragikomedie z roku 2018 . Premiéra se uskutenila 5. íjna 2018 na curyském filmovém festivalu za pítomnosti reiséra Wayna Robertsa a pedního herce Johnnyho Deppa . Ve Spojených státech byl film uveden 17. kvtna 2019. Film byl proputn na Prime Video 25. ervence 2020 .

spiknutí

Richard je frustrovaný a vyhoelý vysokokolský profesor. Jednoho dne je diagnostikován s nevyléitelnou nemocí a je konfrontován s blízkým koncem své existence. Rád by si as, který mu zbývá, uil naplno, bez vech spoleenských konvencí a omezení.

Zane tedy obracet svj ivot naruby, motá se s kadým, kdo mu pekáí, vrhá se do sexuálních eskapád, kouí a pije a nevynechává ádnou neest. Tak osvobozený se cítí ivý a astný, jako u dlouho ne, ale as se mu krátí.

Výroba

Natáení probíhalo v Britské Kolumbii v Kanad od ervence 2017 . Místa natáení byla Vancouver , Royal Roads University ve Victorii a New Westminster . Film byl produkován spolenostmi Global Road Entertainment, Automatik Entertainment, Leeding Media a Relic Pictures.

Po Katie Says Goodbye (2016) s Olivií Cooke v titulní roli je to druhý celoveerní film reiséra a scenáristy Wayna Robertsa.

recepce

Christian Klosz na filmpluskritik.com zjistil, e film byl zcela pizpsoben Johnnymu Deppovi a jeho postav, ve ostatní doprovázela hudba. V horích chvílích smr nedobrovolné parodie, v lepích chvílích me Depp vyslovit chytrou moudrost. Scéná je solidní, inscenace vetn soundtracku je úhledná, pedmt (dekadentní prostedí americké elitní univerzity) pipomíná Californication , pestoe Profesor ztrácí srovnání kvality.

webové odkazy

Commons : Richard Says Goodbye  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Johnny Depp pedstavuje svj nový film v Curychu . lánek ze dne 12. záí 2018, pístup 12. záí 2018.
  2. a b Curychský filmový festival: Svtové premiéry a oceovaní filmai na ZFF . lánek ze dne 12. záí 2018, pístup 12. záí 2018.
  3. Profesor (2018) - Informace o vydání - IMDb . Citováno 10. dubna 2019.
  4. a b Christian Klosz: Profesor: Kritika nového filmu Johnnyho Deppa na Amazon Prime. In: filmpluskritik.com. 26. ervence 2020, pístup 26. ervence 2020 .
  5. ^ Filmstarts.de: Richard se louí . Citováno 12. záí 2018.
  6. Richard se louí (2018) - Natáení a produkce - IMDb . Citováno 12. záí 2018.

Opiniones de nuestros usuarios

Tomas Králová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Richard se louí napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Ondrej Franková

Tento příspěvek na Richard se louí mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.