PukaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Puka. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Puka, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Puka a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Puka. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Puka! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Puka, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Zásuvka je izolovaný pouzdro pro pijetí zástrky nebo dutý válec pro uchycení nápravy / hídel nebo pro vedení pístu.

Elektrotechnika

V elektrotechnice tento termín popisuje zásuvku

Zásuvka zástrkového spojení je také známá jako zásuvka (samice) oznaovaná jako zástrka (samec) .

strojírenství

Ve strojírenství se kluzná pouzdra kruhového prezu pouívají jako kluzná loiska pro nebo na nápravy a hídele .

Elastomerová pouzdra se pouívají k izolaci vibrací , napíklad k montái pevodovek . Protoe jsou mnohem jednoduí na výrobu a montá, jsou vtinou rozdleny.

Ucpávkové boxy se pouívají k utsnní pouzder hídele a pístní tye.

Pouzdra vrtáku vedou spirálové vrtáky (vrtáky se spirálovou drákou ) do pípravk a nástroj .

webové odkazy

Wikislovník: socket  - vysvtlení význam, pvod slov, synonyma, peklady

Opiniones de nuestros usuarios

Rudolf Dvořák

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Puka.

Oskar Fišerová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Puka se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.