Polikarpov NBInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Polikarpov NB. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Polikarpov NB, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Polikarpov NB a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Polikarpov NB. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Polikarpov NB! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Polikarpov NB, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Polikarpov NB (T)
f2
Typ: Bombové letadlo
Zem designu:

Sovtský svaz 1923Sovtský svaz Sovtský svaz

Výrobce:

Polikarpov

První let:

Kvten 1944

Uvedení do provozu:

-

Doba výroby:

1943/44

Poet kus:

1 prototyp

Polikarpow NB ( Rus , název projektu T ) je sovtský bombardér z druhé svtové války . Zkratka NB znamená Notschnoi Bombardirowschtschik ( ), noní bombardér.

rozvoj

Nikolai Polikarpow zahájil stavební práce na dvoumotorovém stedním bombardéru v roce 1942. Typ byl navren jako ramenní nosník v kompozitové konstrukci devo-kov a ml by být schopen nést 3 000 a 5 000 kilogram bomb. Jako pohon pro sériovou výrobu byly ureny motory ASch-71 od Arkadi Schwezow se vzletovým výkonem 2000 koní. Pí trupu byla velkoryse prosklená. Ocasní jednotka se skládala ze dvou vertikálních ocasních jednotek na koncích horizontální ocasní jednotky. Podvozek zadního kola byl zcela zataitelný, hlavní kola vjídla do motorových gondol. Na zadní stran trupu byl otoný obranný stojan, dalí byl umístn v prosklené podlahové pánvi.

Na podzim roku 1943 byla dokonena projektová fáze a byla zahájena stavba prototypu. Byl pohánn dvma motory ASch-82A . První let se uskutenil v kvtnu 1944. Následné testování ukázalo uspokojivý výkon a bylo dokoneno v srpnu tého roku. Pesto se NB nedostala do sériové výroby, protoe poptávka po dvoumotorových bombardérech byla adekvátn pokryta Pe-2 a Tu-2 .

Technické specifikace

Parametr Data
osádka 5
rozptí 21,52 m
délka 15,29 m
Prázdná hmota 6 747 kg
Vzletová hmotnost 14 640 kg
Motor (y) dva dvojité hvzdicové motory ASch-82A
Startovací síla Kadý 1 051,8 kW (1430 k)
Nejvyí rychlost 515 km / h ve výce 6250 m
Výka vrcholu 8 800 m
Rozsah normální 2195 km
maximáln 3029 km
Vyzbrojení pohyblivý 12,7 mm kulomet UBT v pídi
pohyblivý 12,7 mm kulomet UBT v zadní obranné poloze
jeden pohyblivý 12,7 mm kulomet UBS ve spodním trupu
dva pevné kulomety v kídlech
Nálo bomby maximáln 5 000 kg

literatura

  • Manfred Jurleit: Polikarpow NB (T) . In: Fliegerrevue . Ne. 3/277 , 1976, str. 128 .

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Karol šulcová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Polikarpov NB.

Ivo Liška

V tomto příspěvku o Polikarpov NB jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Lenka Nová

Informace o proměnné Polikarpov NB jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.