Pohanka ZydecoInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Pohanka Zydeco. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Pohanka Zydeco, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Pohanka Zydeco a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Pohanka Zydeco. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Pohanka Zydeco! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Pohanka Zydeco, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Pohanka Zydeco (ve skutenosti Stanley Joseph Dural, Jr., narozen 14. listopadu 1947 v Lafayette , Louisiana , 24. záí 2016 ) byl americký akordeonista Zydeco .

ivot

Stanley Joseph Dural vyrostl jako tvrté dít 13leté rodiny, která provozovala farmu v oblasti Lafayette. První klavírní vystoupení absolvoval ve vku deseti let.

V roce 1971 zaloil funkovou kapelu Buckwheat & the Hitchhikers, kterou reíroval pt let. Poté peel na Zydeco, akoli tento styl hudby v mládí odmítl. Jako varhaník z Hammondu poprvé hrál dva roky v Red Hot Louisiana Bandu Zydeco King Clifton Chenier . V roce 1978 se nauil hrát na akordeon a v roce 1979 zaloil skupiny Pohanka Zydeco a Ils Sont Partis Band, se kterými nahrál dv alba ( One For The Road, 1979; 100% Fortified Zydeco, 1983). Po vstupu do Rounder Records byl nominován na cenu Grammy za bod obratu (1983) a Waitin 'za My Ya-Ya (1986).

V roce 1986 jako první hudebník Zydeco podepsal smlouvu s významným vydavatelstvím - Island Records . V albu On a Night Like This (1987) kryl rockové písn a míchal tradiní Zydeco s R 'n' B a popem . Toto album se prodávalo velmi dobe a spolu se soundtrackem k The Big Easy, který vyel ve stejnou dobu, uinily Buckwheat Zydeco iroce známým.

Ocenní

  • Ceny Grammy 2010 za nejlepí hudební album Zydeco nebo Cajun s Lay Lay Burden Down (2009)

webové odkazy

bobtnat

  1. ^ Stanley Pohanka Dural, vdce Pohanky Zydeco, umírá inzerenta
  2. a b Pohanka Zydeco. Answers.com, pístup 27. února 2011 .

Opiniones de nuestros usuarios

Radmila Brabec

Informace o proměnné Pohanka Zydeco jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Edita Stanková

Myslel jsem, že už o Pohanka Zydeco vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Maxim Vaňková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Pohanka Zydeco.