Neuvitelný Burt WonderstoneInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Neuvitelný Burt Wonderstone. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Neuvitelný Burt Wonderstone, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Neuvitelný Burt Wonderstone a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Neuvitelný Burt Wonderstone. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Neuvitelný Burt Wonderstone! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Neuvitelný Burt Wonderstone, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Film
Nmecký titul Neuvitelný Burt Wonderstone
Originální název The Incredible Burt Wonderstone
Zem výroby Spojené státy
pvodní jazyk Anglitina
Rok vydání 2013
délka 101 minut
Vkové hodnocení FSK 12
Ty
editel Don Scardino
skript Jonathan Goldstein
John Francis Daley
Výroba Chris Bender
Steve Carell
Jake Weiner
Tyler Mitchell
hudba Lyle Workman
Fotoaparát Matthew Clark
stih Lee Haxall
obsazení

The Incredible Burt Wonderstone je americký komediální film z roku 2013, v nm hrají Steve Carell , Steve Buscemi , Olivia Wilde a Jim Carrey . Nmeckého komika Michaela Herbiga lze povaovat za kouzelníka ve vedlejí roli .

akce

Dva kouzelníci Burt Wonderstone a Anton Marvelton se ji znají ze spoleného asu ve kole. Spolen se dostali do jednoho z kasin v Las Vegas jako výstavní atrakce . éf kasina vak toto duo vyhodí, kdy se diváci nedostaví, co dává pednost poulinímu umlci Stevu Grayovi. Ti dva se rozeli, kteí se v prbhu let u dávno rozeli. Ale poté, co se vrátili ke svým koenm, se znovu nali jako pátelé a umlci - a na tomto základ mohou pekonat svého konkurenta Graye.

Pozadí

Po premiée na filmovém a hudebním festivalu South by Southwest v Austinu 8. bezna 2013 film bel od 15. bezna 2013 ve Spojených státech a Velké Británii . To bylo proputno v nmeckých kinech 4. dubna 2013.

Neuvitelný Burt Wonderstone dokázal u pokladny i pes velkou reklamní kampa sklízet pouze 27,4 milionu ze svých 30 milion dolar výrobních náklad; To z nj dlá jednoho z propadák roku 2013 v Hollywoodu .

Recenze

Ve Spojených státech získal film peván umírnné a negativní recenze; dokázal pesvdit pouze 36 procent z celkem 184 kritik Rotten Tomatoes (stav: 18. listopadu 2016). Strun eeno, na jejich stran: Neuvitelný Burt Wonderstone nabízí nkolik hloupých smích, ale i pes podivnou premisu vypadá film bez rizika a pedvídateln.

Lexikon zahraniních film popsal film jako velmi zajímavý mix v umlce dramatu a komedie odpadky. Navzdory jednotlivým vrcholm - lexikon zvlát zdrazuje vzhled Jima Carreyho - zstává film prmrný kvli píli mnoha djm. Süddeutsche Zeitung ocenil film jako docela oklivé Hollywood komedie o mihotavém prospch divák, popsal vedoucí herec duo Carell / Buscemi jako úasný párování a zdraznil Jim Carrey s jeho návratu ke staré anarchistické form jako obzvlá kouzelné vynoil se.

Film byl hodnocené více kriticky Bild.de. Neohrabané roubíky, které me 12letý lovk pedvídat byly kritizovány. Jediným zdraznným pozitivním bodem byly zcela pehnané magické kousky od Jima Carreyho. V recenzi filmu se Focus Online soustedil na nmeckého herce Michaela Herbiga , který byl certifikován jako zklamávající hollywoodská exkurze. Ve filmu, který opravdu není geniální tah, se prodává hluboko pod hodnotou.

Ocenní

22. bezna 2013 získal film cenu Teen Choice Award za nejlepí komedii a nominace na cenu získali oba herci Steve Carell a Olivia Wilde .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Osvdení o uvolnní pro The Incredible Burt Wonderstone . Dobrovolná samoregulace filmového prmyslu , bezen 2013 (PDF; íslo testu: 137 715 K).
  2. Variety: Pokladní pokladny roku 2013 - Burt Wonderstone
  3. Rotten Tomatoes: The Incredible Burt Wonderstone
  4. Neuvitelný Burt Wonderstone. In: Lexicon of International Films . Film Service , pístup 10. ervna 2013 .ablona: LdiF / Údrba / Pouitý pístup 
  5. David Steinitz: Úpln se zbláznte. In: sueddeutsche.de . Süddeutscher Verlag , 5. dubna 2013, zpístupnno 10. ervna 2013 .
  6. Christian Henning: Hocus pocus - vtip je pry! In: bild.de . Axel Springer AG , 4. dubna 2013, pístup dne 10. ervna 2013 .
  7. Julia Bähr: Bullyho neuspokojivá hollywoodská exkurze. In: Focus Online . Hubert Burda Media , 3. dubna 2013, pístup do 10. ervna 2013 .

Opiniones de nuestros usuarios

Kevin Martinek

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Neuvitelný Burt Wonderstone.

Martin Turková

Tento záznam na Neuvitelný Burt Wonderstone mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Silvie Janda

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Neuvitelný Burt Wonderstone mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Neuvitelný Burt Wonderstone, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Neuvitelný Burt Wonderstone zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.