.napInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o .nap. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o .nap, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se .nap a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o .nap. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o .nap! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o .nap, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

.eg je doména nejvyí úrovn s kódem zem (ccTLD) pro Egypt v latince . Byla pedstavena 30. listopadu 1990 a spravuje ji sí egyptských univerzit . Arabská varianta adresy je.( .mir ).

vlastnosti

Chcete-li zaregistrovat doménu .eg, musíte mít bydlit nebo poboku v Egypt, pípadn mete jako místního zástupce zaregistrovat tetí osobu. Krom toho registr stanoví, e domény .eg musí být hostovány na egyptských jmenných serverech .

dleitost

Doména nejvyí úrovn byla jednou z prvních adres, pro které byl v kvtnu 2010 pedstaven internacionalizovaný protjek . Proto je této domén vnována nadprmrná dleitost, zejména v arabském svt.

.Eg dosáhl negativní publicity v roce 2011, kdy primární server jmen nebyl nkolik týdn k dispozici. Domény .eg proto bylo moné vyeit pouze prostednictvím sekundárního serveru, který obsahoval zastaralou databázi, take nebylo moné dosáhnout na nkteré webové stránky. Technické problémy registru dokonce pimly ICANN k vyjádení.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Záznam o delegování pro .EG. Internet Assigned Numbers Authority , pístup 11. záí 2013 .
  2. Historický den, kdy byly sputny první jiné ne latinské webové adresy. In: BBC News. 5. ervna 2010, zpístupnno 11. záí 2013 .
  3. Florian Hitzelberger: Zprávy z .eg, .in a .my. V: doména vpravo. 15. února 2011, zpístupnno 11. záí 2013 .

Opiniones de nuestros usuarios

Daniela Soukupová

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o .nap, je to velmi dobrá volba.

Aneta Dvořáková

Tento záznam o .nap je velmi zajímavý.

Iva Müllerová

Článek o .nap je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.