Nádr BuchtarmaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Nádr Buchtarma. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Nádr Buchtarma, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Nádr Buchtarma a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Nádr Buchtarma. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Nádr Buchtarma! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Nádr Buchtarma, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Nádr Buchtarma
Bukhtarminskoe 2.jpg
Umístní: Východní Kazachstán ( Kazachstán )
Pítoky: Irtysh , Buchtarma , Narym , Kurtschum
Vypoutní: Irtysh
Vtí msta na pobeí: Öskemen , Syrianovsk , Saissan , Kürschim
Pehrada Buchtarma (východní Kazachstán)
Nádr Buchtarma
Souadnice 49 ° 39 '26 " N , 83 ° 20  '50"  E
Údaje o struktue
Doba výstavby: -1960
Výka nad úrovní základu : 90 m
Objem budovy: 1,17 milionu m³
Délka korunky: 430 m
Výkon elektrárny: 675 MW
Údaje o rezervoáru
Vodní plocha 5 490 km²dep1
Úloný prostor 49 800 milion m³

Buchtarma nádr se nachází na horním toku Irtysh v Kazachstánu .

Nádr se nachází mezi Us-Kamenogorsk a Saissan jin od ústí Buchtarma na jihozápadním okraji Altaj pohoí. Vetn jezera Saissan, které je zaplaveno pehradou eky, pokrývá eku pi úplném pehrad plochu 5 490 km², co z ní iní jednu z 10 nejvtích na svt a má maximální úloný objem 49,80 km³. Jeho délka je pak 500 km, íka 35 km a prmrná hloubka 9 m.

Bariéra struktura na zásobníku Buchtarma, postavený kolem roku 1960 , se nachází v blízkosti Serebryansk . Je to gravitaní pehrada . Vodní elektrárnu tam vlastní spolenost Samruk-Energo a provozuje ji spolenost Kazzinc . Slouí k výrob energie (výkon 675  MW ); Pomocí pehrady je regulován pívod vody pro Irtysh, co zlepuje podmínky plavby . Jezero slouí mimo jiné k rybaení .

V pehrad Buchtarma eka protéká mimo jiné pravou Buchtarmou . Velkými msty na pehrad jsou Syrianovsk a Saissan .

Viz také

webové odkazy

Commons : Nádr Buchtarma  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Alexander Mašková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Nádr Buchtarma, ale moc se mi líbil.

Svetlana Hájek

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Nádr Buchtarma napsáno, dává hodně důvěry.

Milan Ježek

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Nádr Buchtarma se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.