Motor BuchananInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Motor Buchanan. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Motor Buchanan, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Motor Buchanan a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Motor Buchanan. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Motor Buchanan! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Motor Buchanan, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

NH Buchanan Motor Co. Pty. Ltd. byl australský výrobce souprav automobil z Lidcombe v Novém Jiním Walesu . Výroba sportovních voz probíhala v letech 1956 a 1961.

Modely

První karoserie, kterou vyrobil Buchanan, byla zaloena na závodním voze Aston Martin DB3 S. Buchanan si vypjil model DB3S z Velké Británie a vzal si formy, kdy byl vz v Austrálii. Design byl mírn zmnn tím, e byly vynechány míky sání v kapot a pidána jiná míka, nyní v oválném tvaru. Vzhledem k tomu, e se Buchanan zamoval na zákazníky, kteí chtli svj raný MG s novou karoserií, byla tla prodlouena o nkolik palc mezi výezy dveí a pední blatníky.

Také byly nabízeny závodní vozy souprav. Skládaly se z výe popsaných tl a svaeného závodního podvozku s rámem X vyrobeného z obdélníkových trubek. Mechanici pocházeli z FJ Holden , piem pední a zadní náprava byly pizpsobeny mení íce vozidla.

V roce 1958 byl pedstaven Buchanan Cobra . Tato vozidla vycházela ze standardu Ten . Bylo vak vyrobeno pouze sedm kus.

Umístní vozidel

Cobra . 1 (viz foto) byla zaparkována v hale ve Warners Bay (Nový Jiní Wales) v listopadu 2006 a má být obnovena.

Cobra . 3 je sjízdná a od kvtna 2007 se pravideln pouívá v závodech ve Victoria (Austrálie) .

Buchanan zaloený na MG Y s motorem Holden, který patil Wally Mitchellovi, byl a do dubna 2009 kompletn obnoven jeho souasnými majiteli Matthewem Lierschem a Clarkem Watsonem .

literatura

webové odkazy

Commons : Buchanan  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Alena špačková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Motor Buchanan napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Viktor Vávra

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Motor Buchanan, je to velmi dobrá volba.

Jan Sedláková

V tomto příspěvku o Motor Buchanan jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.