Modré hory (Nový Zéland)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Modré hory (Nový Zéland). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Modré hory (Nový Zéland), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Modré hory (Nový Zéland) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Modré hory (Nový Zéland). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Modré hory (Nový Zéland)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Modré hory (Nový Zéland), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Modré hory
Nejvyí bod Kopec Tapanui ( 1019  m )
Modré hory (Nový Zéland)
Modré hory
Souadnice 45 ° 56 '  S , 169 ° 23'  E
plocha 325 km²

K Modré hory jsou malé pohoí a do 1019  m vysoko v Otago oblasti na jiním ostrov z Nového Zélandu .

zempis

The Blue Mountains se nachází asi 85 km západn od Dunedin v jihozápadní ásti Otago regionu . Oddluje západ pohoí, známého jako West Otago, od jiního Otaga . Pohoí se táhne od eky Clutha v Raes Junction a Beaumont asi 36 km jihozápadním smrem, maximální prodlouení východ západ je asi 12 km. Vtina z nich je pokryta lesy sloenými z pvodních a introdukovaných druh strom.

Pomahaka eka tee podél západní stran pohoí a prochází jeho jiní konec k východu. Severní a západní hranici tvoí eka Clutha . Pohoí je odvádno pítoky tchto dvou ek, jako je Rankle Burn a Back Stream ( eka Pomahaka ) a Blackleugh Burn ( Clutha ).

The New Zealand State Highway 90 vede podél severozápadního úpatí hor, krátký úsek z Nového Zélandu State Highway 8 doprovází severním konci hor na ece Clutha . Rongahere Road , která vede na jih na západním behu eky Clutha a vede k Ronaghere , odbouje od nj v Beaumont . Na extrémním jihu vede státní silnice Nového Zélandu 1 na úpatí jiního podhí pohoí. S výjimkou silnice vedené údolím eky Pomahaka mezi Pomahakou a Rankleburnem jsou hory stí pístupné po silnicích. Tapanui linka vedla do roku 1978 by Tapanui a na Heriot západ od Modrých hor .

Místa na úpatí hor jsou na severu Edievale , Raes Junction a Beaumont , na východ Rongahere a Rankleburn , na jihu Waipahi , na západ Pomahaka , Glenkenich , Tapanui , Black Gully a Crookston .

literatura

Individuální dkazy

  1. a b Topo250 mapy . Land Information New Zealand , zpístupnno 7. ervna 2017 .

Opiniones de nuestros usuarios

Nikola Toman

Článek o Modré hory (Nový Zéland) je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Sofie žáková

Konečně článek o Modré hory (Nový Zéland), který se snadno čte.

Pavel Kozáková

Tento záznam o Modré hory (Nový Zéland) bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Josefina Petr

Tento záznam na Modré hory (Nový Zéland) mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.