Krize výkaky Tokio 2040Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Krize výkaky Tokio 2040. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Krize výkaky Tokio 2040, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Krize výkaky Tokio 2040 a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Krize výkaky Tokio 2040. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Krize výkaky Tokio 2040! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Krize výkaky Tokio 2040, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Anime televizní seriál
titul Krize výkaky Tokio 2040
Originální název 2040
transkripce Baburugamu Kuraishisu Tokio 2040
Zem výroby JaponskoJaponsko Japonsko
pvodní jazyk japonský
rok 1998
Studio AIC
délka 25 minut
Epizody 26
editel Hiroki Hayashi
Výroba Hiroaki Inoue, Shigeaki Komatsu, Shoichi Kumabe
hudba Koichi Korenaga
První vysílání 8. íjna 1998 - 31. bezna 1999 v TV Tokio

Bubblegum Crisis Tokyo 2040 ( japonsky 40 402040 , Baburugamu Kuraishisu Tokyo 2040 ) je anime televizní seriál z roku 1998 a remake OVA série Bubblegum Crisis . Byl peloen do nkolika jazyk a patí do ánru cyberpunk .

obsah

Tokio bylo tce znieno silným zemtesením v roce 2033 a brzy se ocitne pod rozsáhlou kontrolou spolenosti Genom, která formovala rekonstrukci svými roboty. Spolenost nyní chrání svou technologii ped dalími zemteseními díky své technologii, ale ve svých rukou má také energetické zdroje a komunikaci msta. Ale boomers vyvinuté genom , lovk-jako roboty, dret dostat mimo kontrolu. Rytítí avle bojují proti tmto nebezpeným boomm, ale také proti samotnému genomu . Linna Yamazaki se chtla pipojit k této záhadné skupin en v elektronických bojových oblecích, hardsuits, kdy se pesthovala do Tokia. Poté, co se na ulici náhodou setkala s Prissem Asagiri, jedním ze Sabres, a poznala ho jako takového, vyetovala ji a brzy byla pijata do skupiny.

Výroba a publikace

Studio AIC pevzalo Artmic a Youmex v roce 1997 a rovn pevzalo práva na Bubblegum Crisis a produkovalo 26dílný televizní seriál ve spolupráci s americkým distributorem ADV Films . S podílem kolem 50% na produkních nákladech získala spolenost ADV celosvtová práva na distribuci DVD. Vzhledem k tomu, e návrhá staré série Sonoda Kenichi poádal o slovo pi výrob, byl starý design vyazen a Masaki Yamada vyvinul zcela nový. Postavy, základní prvky zápletky a nastavení byly pijaty. Reie: Hiroki Hayashi, scénáe podepsali Chiaki J. Konaka a Sadayuki Murai. Za umlecký smr byla zodpovdná Shigemi Ikeda.

Od 8. íjna 1998 do 31. bezna 1999 vysílala TV Tokio anime v Japonsku. V USA vyel televizní seriál na esti DVD od roku 1999 spoleností ADV Films . Anglická verze byla vysílána Encore Action a The Anime Network , stejn jako panlský a portugalský peklad od Locomotion a dalích latinskoamerických vysílacích spoleností. Nakonec GMA Network vysílala anime na Tagalogu na Filipínách.

V roce 2002 byla vyhláena druhá sezóna seriálu Bubblegum Crisis Tokyo 2041 , ale projekt poté nebyl realizován.

Herec hlasu

role Japonský hlas
Silia Stingray Satsuki Yukino
Prisilla Asagiri Yu Asakawa (mluví), Akira Sudo (zpívá)
Linna Yamazaki Rio Natsuki
Nene Romanova Hiroko Konishi
Leon McNichol Kiyoyuki Yanada
Daley Wong Yuji Ueda
Brian J. Mason Jodi Nakata
Ellen Kyoko Hikami
Masaki Rio Natsuki
Misae Yuki Masuda
Siliaina matka Misa Watanabe
Galatea Yui Horie

hudba

Hudbu k seriálu sloil Koichi Korenaga . Úvodní titulky byly podloeny písní Y'know , za titulky Waiting for You , a to jak Akira Sudo.

recepce

V Animerica chválil, e série je více jednotlivých postav otoí. Argumenty s Boomery jsou vdy navreny odlin a nejsou jednotvárné. Hudba je tém stejn dobrá jako hudba OVA, ale kvalita animace je velmi ádaná. Podle Patricka Drazena je vzhled Silie Stingray ovlivnn postavou Rei Ayanami z Neon Genesis Evangelion . Podle jeho názoru design bojových oblek kombinuje ochranné a zbraové funkce s enskými atributy, jako jsou piaté podpatky. Pitom vytváí most mezi obvyklými oekáváními en a jejich neobvykle silným vzhledem v seriálu. V anime encyklopedii je nový design oblek s vysokými podpatky a spoustou latexu popsán jako poniující. S více sexuáln orientovanou zápletkou a soundtrackem bicích a bas, který byl velmi podobný 90. let , by série rychle zapomnla.

Nmecký asopis pro fanouky Funime píe o celkov relativn úspné nové verzi materiálu v nepetritém dji napí celou sérií, i kdy píbh v prvních epizodách cákne. Zmny vzhledu a charakteristik postav ztují pístup k obsahu. Kresby a hudba jsou vak jednoduí a výrazn mén inovativní ne u starého OVA. Pro AnimaniA , navzdory nízkým oekáváním díky novému designu postav a jednoduchému soundtracku, se série pedstavuje jako remake, který stojí za to vidt a který dokáe stát samostatn vedle originálu. Animace jsou vynikající, píbh je vyprávn vzruujícím a plynulým zpsobem a postavy jsou navzdory zmnám prezentovány pátelsky a roztomilý zpsobem. Podle obou recenzí jsou nkteré zmny originálu dokonce ve prospch série.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. a b Funime 41, s. 19 f.
  2. a b Jonathan Clements, Helen McCarthy: Anime Encyclopedia. Revidované a rozíené vydání , s. 78 f. Berkeley 2006, Stone Bridge Press
  3. Krize výkaky: Tokio 2041 (zruená televize). Anime News Network , pístup 15. srpna 2012 .
  4. Animerica sv. 8/4, s. 69
  5. ^ Drazen, 2003, s. 304
  6. Patrick Drazen: Anime Explosion! - Co Pro & Páni! of Japanese Animation , s. 119. Stone Bridge Press, 2003.
  7. AnimaniA 4/99, s. 22 f.

Opiniones de nuestros usuarios

Ema Stejskalová

Tento záznam o Krize výkaky Tokio 2040 bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Adriana Sedlák

Tento článek o Krize výkaky Tokio 2040 mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Antonie Kratochvil

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Krize výkaky Tokio 2040 mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Krize výkaky Tokio 2040, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Krize výkaky Tokio 2040 zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.