Koutek knihyInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Koutek knihy. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Koutek knihy, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Koutek knihy a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Koutek knihy. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Koutek knihy! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Koutek knihy, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Koutek knihy
Výka prchodu

Výka prchodu

Smr kompasu jihozápadní východní
Výka prchodu 651  m nad moem NHN
Stát Bádensko-Württembersko
Povodí Mühlenbach , Kinzig , Rýn Sulzbach , Gutach , Kinzig , Rýn
Údolí Elzach Gutach (Schwarzwaldská eleznice)
rozíení Státní silnice L 107
Hory erný les
Mapa (Bádensko-Württembersko)
Büchereck (Bádensko-Württembersko)
Koutek knihy
Souadnice 48 ° 14 '17 "  N , 8 ° 10 '35"  E

Jako Büche táhnoucí se bude procházet ( 651  m n.  M. NHN ) v erném lese mezi Elzach v Elztalhotelu a Gutach (Schwarzwaldbahn) v Gutachtal oznaen.

Státní silnici L 107 vede z Gutach (Black Forest Railway ) pes prsmyk Büchereck a mírn nií Landwassereck ( 630,6  m nm ) s hostincem na Oberprechtal a dále do Elzach.

Poloha a okolí

Na vrcholu prsmyku je parkovit pro pí a Büchereckhütte je asi 200 m na sever .

Na sever od prsmyku je Scheibeneck ( 653,3  m nm ), na jihu Hundseckle ( 790,3  m nm ), a to jak na sever a na jih od prsmyku se nachází barokní skoky z konce 17. století.

Westweg , která je souástí evropské dálkové turistické stezce E1 , pekroí cestu pes Büchereck.

Poslední srpnovou nedli je kadoron v kniním koutku poádán festival stejného jména, který poádá Gutach Black Forest Association.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. na b c d Mapové sluby na Spolkový úad pro ochranu pírody ( informace )
  2. ^ Andreas Haasis-Berner / Johannes Lauber / Ute Seidel: Barokní skoky v erném lese . Zachování památek v Bádensku-Württembersku, íslo 1 | . 2010, str 26 a násl. ( Memento na originálu z 12. íjna 2013 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. (PDF; 5,2 MB) "  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.denkmalpflege-bw.de
  3. http://www.wanderservice-schwarzwald.de/
  4. Hora volá pro festival kniního koutku. Citováno 5. ervna 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Sofie Davidová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Koutek knihy mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Koutek knihy, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Koutek knihy zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Petr Sedláková

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Koutek knihy, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Nella Blaha

Děkuji za tento příspěvek na Koutek knihy, přesně to jsem potřeboval.

Alice Hanusová

Stránka se mi líbí a článek o Koutek knihy je ten, který jsem hledal.