Konzervovaná unkaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Konzervovaná unka. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Konzervovaná unka, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Konzervovaná unka a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Konzervovaná unka. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Konzervovaná unka! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Konzervovaná unka, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Konzervovaná unka
Msto Reinbek
Oblast : 32,8 ha
Obyvatelé : 237  (31. prosince 2016)
Hustota obyvatelstva : 723 obyvatel / km²
Zaloení : 1974
PS : 21465
Pedíslí : 04104
Konzervovaná unka (Reinbek)
Konzervovaná unka

Umístní konzervované unky v Reinbeku

Znaka umístní konzervované unky

Konzervovaná unka je okres Reinbek ve stát lesvicko-Holtýnsko .

Byla zaloena v roce 1825 jako malá osada na spojovací trase mezi Hamburkem a Möllnem . Johann Daniel Witten z Ohe poté obdrel od starého suverénního úadu Reinbek , nechal tam postavit Kate , která ji neexistuje. Osada nikdy nebyla samostatnou obcí, ale patila k Ohe a od roku 1897 do nové tvrti Ohe. Kolem roku 1900 tam potomek Wittena otevel hostinec.

V roce 1974 pila do Reinbeku s Ohe konzervovaná unka .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Konzervovaná unka. buechsenschinken.de, zpístupnno 20. bezna 2021 .
  2. Historie msta. Msto Reinbek, zpístupnno 20. bezna 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Pavla Kozáková

Článek o Konzervovaná unka je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Bohdan Skalová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Konzervovaná unka.

Vilma Staňková

Tento článek o Konzervovaná unka mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Michael Matějková

Děkuji. Pomohl mi článek o Konzervovaná unka.