Kniní lesInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Kniní les. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Kniní les, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Kniní les a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Kniní les. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Kniní les! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Kniní les, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Erb Kolína
Okres Buchforst
902 Kolína nad Rýnem
Umístní tvrti Buchforst ve tvrti Cologne-Mülheim
Souadnice 50 ° 57 '3 "  severní íky , 7 ° 0' 18"  východní
plocha 0,830,5 km²
rezident 7560 (31. prosince 2019)
Hustota obyvatel 9103 obyvatel / km²
Zalenní 25.íjna 1932 ( nezávislý okres )
pedpona 0221
Mstská ást Mulheim (9)
Dopravní spojení
Federální silnice B55a
elezniní trat S 6 S 11
Lehká elezniní tra 3
Trasy autobus 159 171
Zdroj: Obyvatelé 2019 . (PDF) Kolín nad Rýnem informace o okrese

Buchforst je kolínská tvr na pravém behu Rýna v okrese Mülheim .

umístní

Buchforst sousedí s okresem Buchheim na východ, s okresem Kalk na jihu a Mülheimem na západ a severu . Hranice Buchforstu je na jihu federální dálnice 55a a v ostatních smrech elezniní trat DB.

píbh

Bývalá lesní oblast, která jí dává jméno, byla výrazn osídlena a ve 20. století. Poté, co v roce 1926 nezisková veejná spolenost s ruením omezeným získala byt o rozloze 18 hektar v takzvaném Kalkerfeldu , byl vyvinut jako stavební pozemek. Panství Blauer Hof bylo postaveno severn od Karlsruher Strasse v letech 1926 a 1927 a Bílé msto na jihu od roku 1929 do roku 1932 . Architekti osad Wilhelm Riphahn a Caspar Maria Grod navrhli také katolický farní kostel sv. Petra Canisia v Buchforsteru . A v roce 1932 dostala celá osada název Buchforst.

Blauer Hof a Bílé msto byly zapsány na seznam památek v roce 1988 jako skupinové památky.

Statistiky populace

Struktura populace Kolín nad Rýnem-Buchforst (2019):

 • Prmrný vk obyvatel: 41,1 let (kolínský prmr: 42,0 let)
 • Podíl cizinc: 30,0% (kolínský prmr: 19,4%)
 • Míra nezamstnanosti: 12,3% (kolínský prmr: 7,6%)

provoz

 • V roce 1986 byla zahájena výstavba stanice Köln-Buchforst , která byla otevena v roce 1990, nyní zde zastavují linky 6 a 11 S-Bahn.
 • Do Buchforstu jezdí také tramvajová linka 3 a autobusová linka 159.
 • Na dálniní uzel Köln-Ost je pivad ( B55a ) .

Stojí za vidní

 • Modrý dvr
 • Bílé msto
 • Katolický farní kostel sv. Petrus Canisius na rohu Cusanusstrasse a Voltastrasse. Kostel postavili v letech 1930/31 architekti Wilhelm Riphahn a Carl Maria Grod jako souást Bílého msta . Je to jediný kostel ve stylu Bauhausu v Kolín. Kostel byl znien v letech 1942 a 1944. Rekonstrukci provedli v roce 1948 architekti profesor Dominikus Böhm a syn Gottfried Böhm . Interiér navrhla Maria Schwarz na poátku 90. let minulého století .
 • Evangelický kostel vzkíení na Kopernikusstrasse. Kostel postavili v letech 1965 a 1967 Georg Rasch a Winfried Wolsky a 2. íjna 1992 vetn dvou námstí, jejich dlaba zasahuje do budovy kostela, byla zapsána jako historická památka. Církev je mezinárodn uznávaným a iroce publikovaným píkladem stavby kostela v edesátých letech minulého století. Kostel, který byl oputn v roce 2005, byl od roku 2012 vyuíván jako konferenní centrum.
 • Týdenní trh na ulici Waldecker Straße (kadou stedu a sobotu od 7:00 do 13:00). Týdenní trh se koná od roku 1938.
 • Památky v Buchforstu
 • Kalkberg , hora s panoramatickým výhledem na vechny kolínské tvrti na pravém behu Rýna

webové odkazy

Commons : Köln -Buchforst  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

 1. Informace o okrese Kolín nad Rýnem. Získaný 2. bezna 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Marcel Suchá

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Kniní les.

Simon Vacková

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Kniní les.

Eva Bartošová

Informace o proměnné Kniní les jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.