Kniha (vrný)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Kniha (vrný). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Kniha (vrný), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Kniha (vrný) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Kniha (vrný). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Kniha (vrný)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Kniha (vrný), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

rezervovat
Msto vrných
Výka : 500 m
Obyvatelé : 60
PS : 08233
Pedíslí : 037468
Kniha (Sasko)
rezervovat

Umístní Buch v Sasku

Buch je okresní msto Treuen ve Vogtlandkreis (Svobodný stát Sasko ). Osada pvodn patila nezávislé obci Perlas , která byla 13. ervence 1931 pejmenována na Veitenhäuser a 1. ervence 1950 zalenna do Treuen.

zempis

umístní

Buch se nachází severovýchodn od Treuen na východ pírodní oblasti Vogtland v saské ásti historického Vogtlandu . Osada leí na povodí. Lammelsbach se tyí na západ vesnice a pes Trieb se vlévá do White Elster . Dorfbach Wolfspfütz na severu a Lengenfelder Stadtbach na severovýchod odtékají do Göltzsch .

V Buchu vede nauná stezka Am Kreuzstein, která je vytyena jako okruní trasa a je dlouhá 3,5 km.

Sousední místa

Perlas
Vící Sousední komunity Kalibrace
Veitenhäuser

píbh

Osada Buch východn od Perlasu byla zmínna v roce 1791 pod jménem Bug . Kolem roku 1814 stál v bukovém lese jen jediný dm. Do poloviny 19. století bylo panství nad Buchem s horní ástí panství Treuen .

Osada Buch, která vdy patila Perlasovi, byla a do roku 1856 ve volebním saském nebo královském saském úadu v Plauenu . V roce 1856 bylo místo pidrueno k soudní kancelái Treuen a v roce 1875 ke správ Auerbach . Od roku 1865 vede elezniní tra Herlasgrün - Oelsnitz západn od msta bez zastavení.

Buch in der Flur von Perlas byl zalenn do Treuen dne 1. ervence 1950 s obcí Perlas, která byla pejmenována na Veitenhäuser dne 13. ervence 1931 . Prostednictvím druhé okresní reformy v NDR piel Buch jako okres msta Treuen v roce 1952 do okresu Auerbach v okrese Chemnitz (v roce 1953 pejmenován na okres Karl-Marx-Stadt ), který od roku 1990 pokraoval jako saský okres Auerbach a v roce 1996 v okrese Vogtland. re.

provoz

Chodba Buchu je na západ ohraniena eleznicí Herlasgrün - Falkenstein provozovanou Vogtlandbahn . V jihovýchodní knize, která otevírá státní silnici 293 ve státní silnici 299 a.

webové odkazy

Commons : Book  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. ^ Kniha na webových stránkách msta Treuen
  2. ^ Horní ást panství Treuen na www.sachsens-schlösser.de
  3. ^ Karlheinz Blaschke , Uwe Ulrich Jäschke : Kursächsischer Ämteratlas. Leipzig 2009, ISBN 978-3-937386-14-0 ; Str. 76 f.
  4. ^ Správa Auerbach v katastru obce 1900
  5. Perlas na gov.genealogy.net

Opiniones de nuestros usuarios

Barbora Kohout

Potřeboval jsem najít něco jiného o Kniha (vrný), což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Kniha (vrný) se mi líbil.

Elena Liška

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Kniha (vrný) napsáno, dává hodně důvěry.

Simon Hrubý

Informace o proměnné Kniha (vrný) jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Barbara Urbanová

Informace poskytnuté o proměnné Kniha (vrný) jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.