Kniha (Theres)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Kniha (Theres). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Kniha (Theres), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Kniha (Theres) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Kniha (Theres). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Kniha (Theres)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Kniha (Theres), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

rezervovat
obec Theres
Obyvatelé : 341  (2. ledna 2012)
Zaloení : 1. kvtna 1978
PS : 97531
Pedíslí : 09521
Kostel svatého Jakuba
Kostel svatého Jakuba

Buch je okres dolní franské komunity Theres v okrese Haßberge .

Geografická poloha

Buch je severo-severozápadn od Theres. Obcí vede okresní silnice HAS 4 , která vede severo-severozápadním smrem do Abersfeldu (kde protíná B 303 ) a severovýchodním smrem do Theres (kde se napojuje na B 26 ). Francké Marienweg protéká Buchem .

Djiny

První známá dokumentární zmínka o Buchovi se odehrála v roce 1366, ale mohla vzniknout díve. Název místa me pocházet z buku nebo z jednoho buku.

V roce 1466 vyplenili vojáci bamberského biskupa Georga I. von Schaumberga místo patící k Thereskému kláteru v rámci sporu o investici .

Lesnický dm Eichenbühl, který patí Buchu, byl postaven kolem roku 1800. O mstský les se a do roku 1935 staral jeho vlastní lesník, poté Univerzitní lesnický úad v Sailershausenu. Bývalý domov lesníka, který byl souástí domu lesníka, nyní slouí jako ubytování pro zvíata. V roce 2005 obnovil lesnický dm Federace ochrany pírody.

1. kvtna 1978 se Buch stal souástí Theres v rámci komunální reformy.

viz také: Seznam architektonických památek v knize

webové odkazy

Commons : book (theres)  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. obyvatel 2. ledna 2012 ( memento v originálu od 17. srpna 2016 do internetového archivu ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.vgtheres.de
  2. ^ Federální statistický úad (ed.): Historický obecní adresá pro Spolkovou republiku Nmecko. Zmny názv, hranic a klíových ísel v obcích, krajích a správních obvodech od 27. kvtna 1970 do 31. prosince 1982 . W. Kohlhammer GmbH, Stuttgart a Mainz 1983, ISBN 3-17-003263-1 , s. 759 .

Opiniones de nuestros usuarios

Roman Smejkal

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Kniha (Theres), jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Viktor Pechová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Kniha (Theres) se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Marie Havelková

Skvělý objev tohoto článku o Kniha (Theres) a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Radim Smejkalová

Tento záznam o Kniha (Theres) je velmi zajímavý.