Kniha stínInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Kniha stín. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Kniha stín, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Kniha stín a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Kniha stín. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Kniha stín! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Kniha stín, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Book of Shadows je první sólové album heavymetalového kytaristy Zakka Wylde . To bylo zaznamenáno v ervnu 1995 a poprvé publikováno v roce 1996.

Historie pvodu

Album tvoí doasný pechod mezi formací Pride & Glory , která se rozpadla v roce 1995, a Black Label Society , kterou Zakk zaloil s nkolika dalími hudebníky v roce 1998.

Na tomto albu se Wylde projevuje jako vestranný talent, protoe poskytuje nejen akustické a elektrické kytarové party, ale také pracuje jako zpvák, hrá na harmoniku a pianista. On také hrál na banjo na nkolika písních a zpíval vokály spolu s Johnem Sambataro. Bhem studiové nahrávky ho podporují dva bývalí lenové Pride & Glory James LoMenzo ( basa ) a Joe Vitale ( bicí ).

Na turné po albu ho doprovodí Nick Catanese (kytara), Ian Mayo (basa) a Brock Avery (bicí).

Kniha stín se velmi lií od ostatních alb Zakka Wylda; Na rozdíl od projektu Pride & Glory , který více souvisí s Southern Rock , nebo pozdjích alb s BLS , se Book of Shadows zamuje spíe na balady, které zabírají prvky blues i folku . Je to doposud nejmeloditjí Wyldovo dílo.

Verze

20. záí 1999 vydala spolenost Spitfire Records novou verzi, která se rozíila o bonusové CD se skladbami Evil Ways , The Color Green a Peddlers Death .

Seznam skladeb

CD 1

 1. Mezi nebem a peklem - 3:21
 2. Prodáno Moje due - 4:52
 3. Road Back Home - 5:47
 4. Way Beyond Empty - 5:24
 5. Ho to vechno pry - 5:48
 6. Co hledáte - 5:29
 7. Dead As Yesterday - 2:50
 8. Too Numb to Cry - 2:21
 9. Vci, které dláte - 4:11
 10. 1 000 000 mil daleko - 6:28
 11. Dkuji vám dít - 4:42

CD 2 (bonus)

 1. Evil Ways - 4:12
 2. Zelená barva - 3:05
 3. Podomní smrt - 5:46

Individuální dkazy

 1. https://www.allmusic.com/album/book-of-shadows-mw0000184390

Opiniones de nuestros usuarios

Karel Zelenková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Kniha stín napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Alexandr Vaňková

Skvělý příspěvek o Kniha stín.

Nicole Brabcová

Děkuji za tento příspěvek na Kniha stín, přesně to jsem potřeboval.