Kniha (Kirchzell)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Kniha (Kirchzell). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Kniha (Kirchzell), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Kniha (Kirchzell) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Kniha (Kirchzell). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Kniha (Kirchzell)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Kniha (Kirchzell), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

rezervovat
Výka : 180 m nad moem NHN
Obyvatelé : 140
PS : 63931
Pedíslí : 09373

Buch je okres trhu Kirchzell v Odenwald v okrese Miltenberg v Bavorsku .

zempis

Kirchdorf Buch se nachází v okrese z Preunschen na 180  m nad moem. NHN na okresní silnici MIL 42 na horním toku bahna . Zíceniny Wildenberg jsou na jihu Buchu a za nimi je státní hranice s Bádensko-Württemberskem . Na severozápad je Kirchzell, na jihovýchod a jihozápad jsou Beuchen a Preunschen.

Djiny

Buch byl poprvé zmínn v dokumentu 19. kvtna 1271, kdy Ulrich von Dürn manelkou Adelheid prodala hrad Wildenberg s píslunými obcemi Kirchzell, Buch, Preunschen, Donebach , Mörschenhardt , Schloßau a Mudau na arcibiskupství v Mohui .

Buch byl souástí komunity Preunschen, která byla zalenna do trhu Kirchzell 1. ledna 1975.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Vrstevnice na bavorském atlasu vlády bavorského státu ( poznámky ).
  2. Na Ulricha III von Dürn viz Dürn, lechtická rodina v Historisches Lexikon Bayerns
  3. Fränkische Nachrichten , 20. kvtna 2019, Mudau, certifikát pedaný Heimat- und Verkehrsverein byl zapeetn ve Státním archivu ve Würzburgu, prodej zámku Wildenberg . online .
  4. Státní archiv Würzburg , MU (mainzský dokument) 3381, 19. kvtna 1271.

Opiniones de nuestros usuarios

Martina Hrdličková

Informace poskytnuté o proměnné Kniha (Kirchzell) jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Zita Hanák

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Kniha (Kirchzell), ale moc se mi líbil.

Jakub Malý

Tento článek o Kniha (Kirchzell) mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.