Kniha jmenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Kniha jmen. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Kniha jmen, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Kniha jmen a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Kniha jmen. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Kniha jmen! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Kniha jmen, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Book of Names ( arabský : Kitab-i-Asma ) je jedním z posvátných knih bábismus . Je to jedno z ústedních dl zakladatele náboenství Baba . Poprvé byla vydána jako kniha v srpnu 1848.

obsah

Tato objemná kniha sestává hlavn z dlouhých variací vyvolání Boích jmen. Kniha slouí také jako zdroj pro bahájský kalendá , jeho jména pro msíce také pedstavují jména boha. V této práci se Bab srovnává s Mohammedem a srovnává se s ním. Bab odhalil za dva dny a noci to, co Mohammed za 23 let. V Kitab-i-Asma Bab oznamuje píchod neho jet vtího ne on sám. Píe, e ti, kteí vytrvají a ekají, budou odmnni.

literatura

  • Bab: Výbr z jeho spis . Bahai Verlag GmbH, Hofheim-Langenhain 1991, ISBN 3-87037-247-8 , str. 129-152 ( online ).
  • Bab: Výbry ze spis Bába . Bahá'í Publishing Trust, Wilmette IL 1976, ISBN 1-931847-30-4 , str. 127-149 ( online ).
  • Dennis MacEoin: Zdroje rané Babiho doktríny a historie . EJ Brill, Leiden 1992, ISBN 90-04-09462-8 , str. 91-92 .

Opiniones de nuestros usuarios

Sebastian Nemec

Pěkný článek z Kniha jmen.

Jozef Toman

Záznam o Kniha jmen pro mě byl velmi užitečný.

Adrian Novaková

Informace o proměnné Kniha jmen jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Marian Valenta

V tomto příspěvku o Kniha jmen jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.