Klein MeckelsenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Klein Meckelsen. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Klein Meckelsen, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Klein Meckelsen a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Klein Meckelsen. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Klein Meckelsen! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Klein Meckelsen, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

erb Mapa Nmecka
Erb obce Klein Meckelsen
Klein Meckelsen
Mapa Nmecka, zvýraznna poloha obce Klein Meckelsen

Základní data
Stát : Dolní Sasko
Kraj : Rotenburg (Wümme)
Spolená obec : Morálka
Výka : 33 m nad moem NHN
Oblast : 14,59 km 2
Obyvatelé: 914 (31. prosince 2019)
Hustota obyvatelstva : 63 obyvatel na km 2
PS : 27419
Pedíslí : 04282
SPZ : ADA, BRV
Klí komunity : 03 3 57 032
Struktura komunity: 3 ásti komunity
Adresa správy sdruení: Am Markt 11
27419 Sittensen
Webové stránky : www.klein-meckelsen.de
Starosta : Hermann Meyer (Citizen List together for Klein Meckelsen)
Umístní obce Klein Meckelsen v okrese Rotenburg (Wümme)
Bremen Hamburg Schleswig-Holstein Landkreis Cuxhaven Landkreis Diepholz Landkreis Harburg Landkreis Osterholz Landkreis Stade Landkreis Heidekreis Landkreis Verden Ahausen Alfstedt Anderlingen Basdahl Rotenburg (Wümme) Bötersen Bothel (Niedersachsen) Breddorf Bremervörde Brockel Bülstedt Deinstedt Ebersdorf (Niedersachsen) Elsdorf (Niedersachsen) Farven Fintel Gnarrenburg Groß Meckelsen Gyhum Hamersen Hamersen Hassendorf Heeslingen Hellwege Helvesiek Hemsbünde Hemslingen Hepstedt Hipstedt Horstedt (Niedersachsen) Horstedt (Niedersachsen) Kalbe (Niedersachsen) Kirchtimke Kirchwalsede Klein Meckelsen Lauenbrück Sittensen Lengenbostel Oerel Ostereistedt Reeßum Rhade Rotenburg (Wümme) Sandbostel Scheeßel Seedorf (bei Zeven) Selsingen Sittensen Sittensen Sottrum Stemmen (Landkreis Rotenburg) Tarmstedt Tiste Tiste Vahlde Vahlde Vierden Visselhövede Vorwerk (Niedersachsen) Westertimke Westerwalsede Wilstedt Wohnste Zevenmapa
O tomto obrázku

Klein Meckelsen je obec v Dolním Sasku v obci Sittensen v okrese Rotenburg (Wümme) .

Struktura Spoleenství

Ke komunit patí také okresy Langenfelde a Marschhorst.

Djiny

V roce 1388 byl Klein Meckelsen v dokumentu poprvé zmínn jako Lütken Meckelstede . Kolem roku 1500 bylo hláeno 14 obytných budov s piblin 70 obyvateli. Od roku 1806 do roku 1814 byla oblast obsazena Francouzi. Kdy nechal Napoleon postavit silnici z Brém do Hamburku, byli povoláni obané Klein Meckels, aby provádli manuální a napové sluby. Bhem druhé svtové války toto místo asi ti týdny ped koncem války obsadili Britové s piblin 100 tanky.

Toto místo je národním vítzem soute Nae vesnice by mla být krásnjí v letech 1971 a 2001.

politika

Obecní rada

Místní rada má 9 len vetn starosty a od komunálních voleb v roce 2011 byla sloena takto:

  • Seznam oban Spolen pro Kleina Meckelsena: 7 len rady
  • SPD : 2 lenové rady

erb

V dleném títu vpravo dleném stíbrnou vlnovkou v ervené a zelené barv, v erveném poli zlaté mlýnské kolo ponoené do vlnovky. Vlevo ve stíbrném poli zelená v se zlatou korouhvikou na hlav ervené ve.

Ekonomika a infrastruktura

provoz

Komunita je vzdálená asi tyi kilometry od dálnice A1 , dalí kiovatkou je Sittensen (47).

Stanice Kuhmühlen na eleznici Wilstedt-Zeven-Tostedter , vzdálená asi 1 km jin od centra msta, nebyla po desetiletí obsluhována osobními vlaky. Lístky na tuto stanici lze pesto vydávat z jakéhokoli vlakového nádraí v Nmecku; jsou platné na vední dny psobící autobusy na lince 3606 Zeven - Tostedt z na eleznice a dopravní podniky Elbe-Weser . Stanice Tostedt, Lauenbrück a Scheeßel na trase Hamburk - Brémy , kadá piblin 20 km od Klein Meckelsen, jsou dnes nejbliími stanicemi pro cestující.

vzdlání

Klein Meckelsen je místem základní koly , která byla slavnostn otevena jako stední kola v roce 1966 poté, co byla uzavena pedchozí kolní místa v Klein a Groß Meckelsen, stejn jako Ippensen a Vierden. Kdy se o tyi roky pozdji vzdal umístní koly Wohnste, byla zde postavena dvoustupová základní kola. V roce 1992 byly provedeny rekonstrukní a roziovací práce.

kola poádá po celý rok nkolik festival a nabízí studentm adu pracovních skupin a projekt, jako nap B. divadelní skupina nebo bienále dolnonmecké tenáské soute.

webové odkazy

Commons : Klein Meckelsen  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Státní statistický úad Dolní Sasko, regionální databáze LSN-Online, tabulka 12411: Aktualizace populace, k 31. prosinci 2019  ( nápovda ).

Opiniones de nuestros usuarios

Johana Havelka

Informace o proměnné Klein Meckelsen jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Ivona Dostálová

Děkuji za tento příspěvek na Klein Meckelsen, přesně to jsem potřeboval.

Kristyna špačková

Skvělý objev tohoto článku o Klein Meckelsen a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Klara Turek

Potřeboval jsem najít něco jiného o Klein Meckelsen, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Klein Meckelsen se mi líbil.