Klasická recenze Bryna MawraInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Klasická recenze Bryna Mawra. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Klasická recenze Bryna Mawra, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Klasická recenze Bryna Mawra a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Klasická recenze Bryna Mawra. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Klasická recenze Bryna Mawra! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Klasická recenze Bryna Mawra, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryn Mawr Classical Review (BMCR) je kontrolní orgán, který diskutuje o nových publikacích v oblasti klasických studií a od roku 1999 se objevuje výhradn na internetu . Je pojmenována po Bryn Mawr College v Pensylvánii , kde byla publikována od roku 1990. Po postmoderní kultue (PMC) je BMCR druhým nejstarím humanitním deníkem na internetu. Zaalo to jako hybridní publikace; tiskové vydání bylo ukoneno na konci roku 1998.

Domovská stránka BMCR, která je nyní jedním z nejdleitjích mezinárodních kontrolních orgán pro archeologické záleitosti, je v anglitin . Píspvky jsou také publikovány hlavn v anglitin, ale pijímány jsou také nminy, italtiny, francouztiny a panltiny. Recenze jsou na webu jako RSS - webový zdroj a prostednictvím dostupného seznamu adresát . Vechny lánky publikované od roku 1990 jsou archivovány na domovské stránce a mohou být veejností zobrazeny bez pedchozího upozornní ( Open Access ). Odpovdi na recenze jsou výslovn poadovány redakním týmem BMCR a mohou být zveejnny na blogu BMCR .

Senior Editors Richard Hamilton , James J. O'Donnell , Camilla McKay a Rolando Ferri jsou redaktoi . Podporuje je nkolik spolupracovník , vetn Heinz-Günthera Nesselratha pro ecká studia , Stephena J. Harrisona pro latinská studia , Roberta D. Lambertona pro recepci , Catherine Conybeare pro kesanství a Luigi Battezzato pro ecké djiny. Mezi minulé editory patí Ellen Bauerle , Joseph Farrell , Sander Goldberg , Brad Inwood , Jeffrey Rusten , David Sansone , David Sider , William J. Slater , Theodor Heinze a John Yardley .

webové odkazy

Poznámky

  1. Bryn Mawr Classical Review 1998.11.36: Nové stránky .

Opiniones de nuestros usuarios

Zdenka Fišerová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Klasická recenze Bryna Mawra napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Mia Kozáková

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Klasická recenze Bryna Mawra.

Mirka Hanusová

Tento záznam na Klasická recenze Bryna Mawra mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.