Jack (hrací karta)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Jack (hrací karta). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Jack (hrací karta), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Jack (hrací karta) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Jack (hrací karta). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Jack (hrací karta)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Jack (hrací karta), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Pik -Bube ( Jack of piky ) v americkém anglo-Journal

Jack - také volal chlapec nebo farmá - je hodnota karta s hrací karty , která se objevuje v mnoha rzných list karet , na kterých dleitou rytí nebo voják je obvykle zobrazen. To je zkráceno s prvním písmenem jazyka, ve kterém je pouit písluný Edition, B (pro konektoru ), nebo V (pro komorník ) ve francouzském papíru a J (na konektoru ) v anglo Americký papír (viz níe).

V nmeckých novinách se zvedák objeví jako Unter .

Francouzský list

Ve francouzské tiskové verzi francouzského listu jsou vyobrazení rytíi kestní jména, poínaje diamanty Hector, Lahire, Ogier a Lancelot. Ty jsou interpretovány jako

Anglo-American Journal

Chlapec byl v anglicky mluvících první lump ( ídká i Jack ), ale v polovin 19. století, by ml být vytitn jako hrací karty s identifikaními znakami v rozích, to bylo se obával, e zámna mezi chlapci, zkratka Kn , piem Král ( král ) K je zkrácen. Proto byl chlapec pejmenován z lumpa na jacka a karta byla od té doby vytitna písmenem J. Jack byl bný název pro prostého mue, devorubec se nazývá napíklad devorubec.

Pednost

Poadí zvedáku je obvykle, jako by byl hrací kartou íslo 11. Jeliko se jedná o první kartu s obliejem, pouívá se v mnoha hrách jako minimální poadavek na nco. V nkterých formách pokeru, ale zejména na strojích , je pro výhru hry nutný pár s jacky nebo lepími . V karetní he pokeru je jack tvrtou nejlepí kartou ped 10 a za královnou , take je zde 9 horích karet. Ve he Skat jsou pci obvykle trumfy, jako je tomu u pce . Ve spolenosti Doppelkopf hraje zvlátní roli klubový zvedák v závislosti na variant hry (Karlchen Müller). V Jassu je Jack of Trumps (výcarská nmina: Trumpfpuur) nejvyí ze vech karet s hodnotou dvaceti bod, ti jacky ostatních barev mají hodnotu dvou bod. Jack of Trumps porazí vechny karty.

webové odkazy

Commons : Bube  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Linda Brabec

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Jack (hrací karta) mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Jack (hrací karta), ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Jack (hrací karta) zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Ella Lišková

V tomto příspěvku o Jack (hrací karta) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Daniel Fialová

Myslel jsem, že už o Jack (hrací karta) vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Alois Zelenka

Tento záznam na Jack (hrací karta) mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.