Illana BayInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Illana Bay. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Illana Bay, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Illana Bay a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Illana Bay. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Illana Bay! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Illana Bay, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Illana Bay
Waters Záliv Moro
Zemská hmota Mindanao
Geografická poloha 7 ° 25   severní íky , 123 ° 45   východní délky
Illana Bay (Filipíny)
Illana Bay
íka cca 100 km
hloubka cca 60 km
Pítoky Rio Grande de Mindanao

Illana Bay je souástí zálivu Moro v jihozápadní ásti ostrova Mindanao na Filipínách .

S tmito prsami sousedí filipínské provincie Zamboanga del Sur , Lanao del Norte , Lanao del Sur a ást arifa Kabunsuana . Kousek od zátoky se tyí 1940 metr vysoká sopka Makaturing v provincii Lanao del Sur. Siln drsné hory Daguma se tyí na jihovýchodním pobeí zálivu .

Nejvtími pístavy jsou Pagadian City na jeho západním konci a Cotabato City na jeho východním konci. V Pagadian City je zátoka jet rozvinutjí. Toto kolení se jmenuje Pagadian Bay .

V Cotabato eka Mindanao tee po bhu 320 km do zálivu Illana.

Opiniones de nuestros usuarios

Emil Filipová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Illana Bay mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Illana Bay, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Illana Bay zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Miriam Volfová

Děkuji za tento příspěvek na Illana Bay, přesně to jsem potřeboval.

Alena Jaroš

Záznam o Illana Bay pro mě byl velmi užitečný.

Marek Kašpar

Děkuji. Pomohl mi článek o Illana Bay.