Ibragim Yuryevich ZallagowInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Ibragim Yuryevich Zallagow. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Ibragim Yuryevich Zallagow, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Ibragim Yuryevich Zallagow a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Ibragim Yuryevich Zallagow. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Ibragim Yuryevich Zallagow! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Ibragim Yuryevich Zallagow, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Ibragim Jurjewitsch Zallagow ( rusky ; narozen 12. prosince 1990 ve Vladikavkazu ) je ruský fotbalista .

Kariéra

spolenost

Zallagow zahájil svou kariéru s Alania Wladikawkas . V lednu 2009 se pesthoval do mládí Krylyi Sowetow Samary . Pro sezónu 2010 peel do profesionálního týmu Samara. V Premier League debutoval v beznu 2010, kdy v první den sezóny nastoupil proti Zenitu Petrohrad . Za Krylju Sowetow piel do 101 zápas první divize, ne byl na konci sezóny 2013/14 s klubem zaazen do Perwenstwo FNL . V této sezon hrál v sezón 2014/15 34 zápas a po jedné sezón se Samarou se rychle vrátil do Premjer League.

Po dalích 47 vystoupeních v první divizi se Zallagow v lednu 2017 pesthoval do ligového konkurenta Zenit Petrohrad . Za Zenit odehrál do konce sezóny 2016/17 osm zápas. V srpnu 2017 byl v rámci Premjer League ocenn FK Dynamo Moskva . Bhem pjky piel na dvanáct vystoupení v hlavním klubu v nejvyí ruské lize. Pro sezónu 2018/19 byla zapjena Rubinovi Kazani . V Tatarstánu odehrál 16 lig v premjerské lize.

Po sezón 2018/19 se Zallagow konen nevrátil do Petrohradu, ale pesthoval se do FK Soi . V sezón 2019/20 odehrál v Soi 26 zápas.

národní tým

Zallagow hrál za ruský tým U-21 poprvé v únoru 2011 . S ruskou U-21 se kvalifikoval na EM 2013 . Bhem turnaje byl pouit ve vech tech ruských hrách, které byly vyazeny bez bod ve skupinové fázi.

webové odkazy

Commons : Ibragim Tsallagov  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. "" fc-zenit.ru, 30. prosince 2016, pístup 4. ledna 2021
  2. - «»! fcdynamo.ru, 2. srpna 2017, pístup 4. ledna 2021
  3. fc-zenit.ru, 2. ervence 2019, pístup 4. ledna 2021

Opiniones de nuestros usuarios

Hubert Vacek

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Ibragim Yuryevich Zallagow.

Karel Toman

Tento záznam o Ibragim Yuryevich Zallagow je velmi zajímavý.

Viola Hrdličková

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Ibragim Yuryevich Zallagow.