Hrubý národní produkt (píse)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Hrubý národní produkt (píse). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Hrubý národní produkt (píse), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Hrubý národní produkt (píse) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Hrubý národní produkt (píse). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Hrubý národní produkt (píse)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Hrubý národní produkt (píse), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Hrubý domácí produkt
silný ret
vydání 1978
ánr Nová Deutsche Welle , Ska
Autoi Friedel Geratsch , Reinhard Baierle
album Lovecká horeka
Cover verze
1982 Sup nosedive

Gross National Product je píse od Friedela Geratsche a Reinharda Baierleho . Píse, poprvé publikovaná v roce 1978 pod názvem Now is Spit on Hands Again , se v roce 1982 stala hitem íslo jedna v Nmecku , Rakousku a výcarsku jako debutový singl nmecké kapely Geier Sturzflug . To z nj iní jeden z nejúspnjích kousk Neue Deutsche Welle a zstal nejvtím hitem kapely.

Vznik

Nyní Spit in Your Hands opt vznikl v roce 1977, kdy byl Friedel Geratsch na cest s Reinhardem Baierlem jako duo pouliního muzikanta Dicke Lippe. Jiný zdroj uvádí rok 1972 jako rok pvodu.

Akustická verze písn byla vydána poprvé v roce 1978 na sampleru Die Zeitungslose - Die hrozné doby ... je brzy po , je výroba Trikont sub-label svj hlas pro taz . O nkolik msíc pozdji se objevila jako první skladba na albu Dicke Lippe Jagdfieber , nyní pod názvem Brutto-Sozial-Produkt . (Také ná hlas , vydání: 1000 kopií.)

V roce 1982 Geratsch produkoval titul znovu se svou novou kapelou Geier Sturzflug ve stylu Neue Deutsche Welle. Tato verze dosáhla ísla 1 v ebících prodeje singl v Nmecku, Rakousku a výcarsku. Ve stejném roce byla píse pokryta ve Francii Nanard jako PNB (produit national brut).

recepce

Nahrávací spolenost Ariola podepsala kapelu kvli tomuto titulu - la dobe s tehdejím bodem obratu smrem k erné a luté spolkové vlád v Nmecku. Bhem volební kampan se titul vtinou nehrál v rozhlase, protoe provozovatelé vysílání se obávali, e budou obvinni z vytváení veejného mínní. Jednoho dne poté, co byl Helmut Kohl zvolen kancléem, se Geier Sturzflug poprvé objevil v televizi. Píse ironicky zobrazovala pracovní morálku Nmc. Píse byla v tisku asto nepochopena. B. jako cynická balada nmeckého pracovního étosu ( vped ), nové evangelium ( Bunte ), Mailied, které odborái nechtjí broukat ( Die Welt ), nebo stranický sjezd CDU ( Quick ) . Nkdy se v rádiu hrála znehodnocená verze, kde místo Amputovali mu poslední nohu to bylo eufemistické: Operovali mu pravou nohu. Akoli Dieter Thomas Heck odmítl píse oznámit a Geier Sturzflug ji na ZDF Hit prvod místo pvodní verze (... a ve stedu pijde likvidace odpadu a dostane vechny haraburdí ...) s alternativním ádkem textu ... a ve stedu pijde likvidace odpadu a vezme vás dol ... zpívalo, skupina se dostala na místo jedna z hudebních show a nejvyí pozice v nmeckých singlových hitparádách . Kapela za to získala zlatou desku . Singl byl doposud prodán více ne 600 000krát.

Umístní graf

Grafy Nejlepí hodnocení Týdny
Umístní graf
Nmecko (GfK) Nmecko (GfK) 1 (22 týdn) 22
Rakousko (Ö3) Rakousko (Ö3) 1 (12 týdn) 12
výcarsko (IFPI) výcarsko (IFPI) 1 (9 týdn) 9

Individuální dkazy

 1. http://www.geschichte.nrw.de/artikel.phpartikel%5Bid%5D=696
 2. a b c d Rozhovor s Friedelem Geratschem
 3. a b c d e www.zeit.de: Vtip s úderem
 4. ^ Vstup vzorkovae do Nmecké národní knihovny
 5. Musik-Sammler.de
 6. srov. Holger Stürenburg Forever Young. The Sounds of the Cool Decade 2001, s. 143
 7. Konverzace s Friedelem Geratschem (WDR 4) , 29. listopadu 2011 (ji není k dispozici na internetu)
 8. Sledování grafu na Musicline.de ( upomínka na originál z 2. února 2014 v internetovém archivu ) Info: Odkaz na archiv byl automaticky vloen a jet nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / musicline.de
 9. Geier Sturzflug - umístní hrubého národního produktu v Nmecku. GfK Entertainment , zpístupnno 20. záí 2019 .
 10. Geier Sturzflug - umístní hrubého národního produktu v Rakousku. In: Austriancharts.at. Hung Medien, zpístupnno 20. záí 2019 .
 11. Geier Sturzflug - umístní hrubého národního produktu výcarsko. In: Hitparade.ch. Hung Medien, zpístupnno 20. záí 2019 .

Opiniones de nuestros usuarios

Maxim Smejkal

Tento záznam o Hrubý národní produkt (píse) je velmi zajímavý.

Zita Fišer

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Hrubý národní produkt (píse).

Stanislava Novotná

Skvělý objev tohoto článku o Hrubý národní produkt (píse) a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.