Hrbatý mostInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Hrbatý most. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Hrbatý most, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Hrbatý most a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Hrbatý most. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Hrbatý most! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Hrbatý most, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Hrbatý most
Hrbatý most
Pi pohledu z Yitzhak-Rabin-Platz na sever,
ped taným zaízením pro napínání závsných lan
pouití Chodci a cyklisté
Crossing of Vnitní pístav
místo Duisburg
konstrukce hrbový ocelový most
Celková délka 79 metr
íka 3,50 metr
Svtlá výka 10,60 metr
dokonení 1999
plánova Jörg Schlaich
umístní
Buckel Bridge (Severní Porýní-Vestfálsko)
Hrbatý most

Buckelbrücke je A 79 metr dlouhý a 3,5 m iroký pí a cyklisty most ve vnitním pístavu Duisburg a pouze hrb ocelového mostu na svt.

Tento speciální tvar visutého mostu navrhl profesor Jörg Schlaich ze Stuttgartu a postavil jej v roce 1999 Duisburgský oceláský podnik Raulf. Speciální zdvihací mechanismus umouje lodím pejet pod mostem v pístavní pánvi níe.

umístní

Spojuje Garden of Remembrance (Altstadtpark) na Yitzhak-Rabin-Platz se severní pístavní promenádou, pístavem Duisburg a Schifferstrasse.

technologie

Se 14 samostatnými, pohyblivými a v mítku propojenými betonovými prvky peklenuje 150tunový mostní most pístavní mísu. Konstrukce je drena na míst ocelovými lany pipevnnými ke tyem 20 metr vysokým stoárm. Na konci ocelových lan jsou taná zaízení, aby bylo moné stoáry táhnout do vnitrozemí. Most se zvedá a o osm metr, pohybující se jednotlivé prvky kloubového etzu se pohybují více ne ti metry od sebe, oblouk se rozpíná nahoru pod úhlem 45 stup - most vytváí koií hrb.

Hydraulické tané zaízení se ovládá z mostu labutí brány . Most je teoreticky stále pístupný bhem estiminutového napínacího a relaxaního procesu, ale z bezpenostních dvod je pro pí provoz uzaven.

V normálním stavu se hrb vyklenuje pouze 1,10 metru nad úrovní ulice, ale kdy je roztaený, lze jej zvednout a 10,60 metru nad normální hladinu vody.

galerie

webové odkazy

Commons : Buckelbrücke Duisburg  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Sabina Stejskalová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Hrbatý most.

Radoslava Kohoutová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Hrbatý most.

Sebastian Marková

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Hrbatý most mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Hrbatý most, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Hrbatý most zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Boris Vávra

Článek o Hrbatý most je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Nicole Havel

Tento článek o Hrbatý most mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.