Hlavní silnice C34Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Hlavní silnice C34. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Hlavní silnice C34, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Hlavní silnice C34 a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Hlavní silnice C34. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Hlavní silnice C34! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Hlavní silnice C34, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

ablona: Infobox silnice na vysoké úrovni / údrba / NA-C
Hlavní silnice C34 v Namibii
Hlavní silnice C34
Základní data
Operátor: Správa silnic
Celková délka: 386 km

Regiony :

Stav vývoje: Kurz slané základny - dva
pruhy Asfalt - dva pruhy

Hlavní silnici C34 je pímoské silnice a otevírá od Swakopmund do národního parku Dorob a jiním Atlantském pobeí Namibie k severu.

Skládá se z nástavby se solnou základnou a má napojení na státní silnici B2 ve Swakopmundu . Od roku 2012 byl za hlavní silnici C34 prohláen také úsek D1984 mezi hlavní silnicí C14 poblí Walvis Bay a státní silnicí B2 poblí Swakopmund . Tento úsek je od roku 2016 vydládn a rozíen na dálnici A2 .

Úsek C34 ze Swakopmundu do Henties Bay má být vydládn do konce roku 2019 [zastaralé] .

webové odkazy

Commons : Main C34  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Pokrok navzdory zpodním. Allgemeine Zeitung, 13. bezna 2019.

Opiniones de nuestros usuarios

Otto Nováková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Hlavní silnice C34, ale moc se mi líbil.

Dominika Turková

Stránka se mi líbí a článek o Hlavní silnice C34 je ten, který jsem hledal.