Glattjoch StreetInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Glattjoch Street. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Glattjoch Street, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Glattjoch Street a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Glattjoch Street. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Glattjoch Street! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Glattjoch Street, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

ablona: Infobox vysoce postavená ulice / údrba / AT-B
Státní silnice B75 v Rakousku
B75-AT.svg
Základní data
Celková délka: 34,1 km

Stát :

týrsko

Glattjoch Straße (B 75) je státní silnice v Rakousku . Jeho celková délka je 34,1 km. Na rozdíl od ostatních (dívjích) spolkových silnic je Glattjoch Straße rozdlena Wölzer Tauern na dv ásti. Cesta je pojmenována po Glattjoch , horském prsmyku ve Wölzer Tauern, který leí mezi obma ástmi.

Severní ást Glattjoch Straße zaíná v Pürgg-Trautenfels v údolí Enns a vede údolím Donnersbach na úpatí Glattjoch. Jiní ást vede z Niederwölzu v údolí Mur do Oberwölzu . Pvodn plánované spojení pes Glattjoch nebylo realizováno.

Djiny

Usnesením týrského zemského snmu dne 21. ledna 1896 byla silnice z Niederwölzu do Oberwölzu povýena na okresní silnici první tídy. Od 1. dubna 1938 jsou okresní silnice prvního ádu ve týrsku vedeny jako státní silnice.

Glattjoch Straße patil k síti spolkových dálnicích v Rakousku od 1. leden 1973 .

bobtnat

  1. ^ Sdlení císaského a královského guvernéra týrska 27. bezna 1896. LGBl. . 18/1896.
  2. ^ Zákon o veejných komunikacích s výjimkou federálních silnic (zákon o státní správ silnic). LGBl. . 20/1938, § 59 odst. 2 písm. B).
  3. ^ Sdlení spolkového ministra pro budovy a technologie ze dne 13. kvtna 1974 v souladu s § 33 odst. 4 zákona o spolkových silnicích z roku 1971, pokud jde o stát týrsko, spolkový zákonník . 310/1974.
 B75  Stejn jako ostatní bývalé federální dálnice byla Glattjoch Straße souástí federální správy. Od 1. dubna 2002 je pod státní správou a nadále má íslo B , ale ne název Bundesstraße.

Opiniones de nuestros usuarios

Radoslav Vávrová

Skvělý objev tohoto článku o Glattjoch Street a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Marika Linhart

Informace o proměnné Glattjoch Street jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Sandra Soukup

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Glattjoch Street, ale moc se mi líbil.