Garry HerbertInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Garry Herbert. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Garry Herbert, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Garry Herbert a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Garry Herbert. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Garry Herbert! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Garry Herbert, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Garry Gerard Paul Herbert (narozen 3. íjna 1969 v Londýn ) je bývalý britský kormidelník ve veslování , který byl olympijským vítzem 1992 ve dvou s kormidelníkem .

Kariéra

Herbert zajel osmý Brit na juniorských mistrovstvích svta 1987 na tvrté místo. Herbert se poprvé objevil na mistrovství svta ve veslování ve tíd dosplých v roce 1991, kdy získal bronzovou medaili s osmým Britem. V roce 1992 vytvoil osmilenného mue s kormidelníkem s Gregorym Searlem a Jonathanem Searlem . Ve finále olympijské regaty v Barcelon v roce 1992 Britové porazili italského mue s Carmine Abbagnale , Giuseppe Abbagnale a Giuseppe Di Capua , kteí v 80. letech dominovali této tíd lodí. Brati Searle a kormidelník Herbert také vyhráli mistrovství svta ve veslování v roce 1993 v Raicích u ttí . Zatímco Searles vesloval v nekontrolované tveici z roku 1994, Garry Herbert se vrátil zpt na osmé místo, poté, co skonil osmý na mistrovství svta 1994 a estý v roce 1995, britský osmý zmekal finále na olympijských hrách 1996 a skonil druhý v B finále osmý místo celkov.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Stanislav Novaková

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Garry Herbert, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Josef Kopecký

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Garry Herbert.

Diana Tesař

Pěkný článek z Garry Herbert.