Francesca Lo SchiavoInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Francesca Lo Schiavo. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Francesca Lo Schiavo, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Francesca Lo Schiavo a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Francesca Lo Schiavo. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Francesca Lo Schiavo! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Francesca Lo Schiavo, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Francesca Lo Schiavo (narozen 11. ledna 1948 v ím ) je italský dekoratér.

Svou kariéru zahájila Schiavo poátkem 80. let jako dekoratérka pro italské filmové produkce jako Just Normally Crazy , Felliniho Lo sn a Jméno re .

Ve své kariée byla osmkrát nominována na Oscara v kategorii Nejlepí produkní design. Kdy pracovala na filmech The Adventures of Baron Munchausen , Hamlet , Interview with the Vampire , Kundun and Gangs of New York , nominace zstala.

Teprve v roce 2005 získala cenu spolen s Dante Ferretti za produkní design Aviator a podruhé v roce 2008, opt s Ferretti, za film Sweeney Todd - ábelský holi od Tima Burtona z Fleet Street . Tetí Oscar následoval znovu v roce 2012 spolen s Ferretti pro Huga Cabreta .

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Radka Moravcová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Francesca Lo Schiavo se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Lucie Navrátilová

Děkuji. Pomohl mi článek o Francesca Lo Schiavo.

Michal Nová

Toto je dobrý článek o Francesca Lo Schiavo. Poskytuje potřebné informace bez excesů.