Elektrárna WalheimInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Elektrárna Walheim. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Elektrárna Walheim, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Elektrárna Walheim a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Elektrárna Walheim. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Elektrárna Walheim! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Elektrárna Walheim, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Elektrárna Walheim se nachází v Baden-Württemberg obce Walheim am Neckar a je uhelné tepelné elektrárny z EnBW Energie Baden-Württemberg s dvma bloky.

Jeden ze dvou blok elektrárny s výkonem 103 megawatt , který byl uveden do provozu v roce 1964, byl v roce 2000 pevezen do studené rezervy; V roce 2005 byla reaktivována jako náhrada za jadernou elektrárnu Obrigheim . Konené odstavení probhlo 31. bezna 2020. Elektrárna Walheim se svými dvma bloky (96 a 148 megawatt ) slouí také k zajitní dodávky energie pro jadernou elektrárnu Neckarwestheim (GKN) bhem fází odstavení této elektrárny a je k ní pipojena pomocí venkovního vedení 110 kV .

V areálu elektrárny je umístna plynová turbína spalovaná lehkým topným olejem o výkonu 130 MW. To me pomocí pipojeného generátoru dodávat elektinu do sít bhem tí minut poáteního asu .

V minulosti byly pepravní sudy s vyhoelými palivovými lánky z jaderné elektrárny Neckarwestheim naloeny na elezniní vozy v areálu elektrárny Walheim . Tyto kontejnery byly díve pepravovány po silnici z jaderné elektrárny do Walheimu, ne byly odeslány po eleznici do pepracovatelského závodu v La Hague .

V minulosti byl 150 metr vysoký komín elektrárny asto djitm protest Greenpeace proti peprav jaderného odpadu .

Spolenost EnBW plánovala odstavení obou blok v roce 2014. Dvodem je nedostatená ziskovost elektrárny a dodatená výroba elektiny v nových blocích elektrárny v Karlsruhe ( blok 8 ) a v Mannheimu ( blok 9 ).

Plánovaná odstávka byla zakázána Federální agenturou pro sí dne 15. ledna 2014, take oba bloky ve Walheimu musely být v provozu do 4. ervence 2016. Spolenost EnBW chtla bloky definitivn vyadit z provozu 31. bezna 2020, Federální agentura pro sí to zakázala a do 31. bezna 2023 je klasifikovala jako systémov relevantní. Teprve poté mohou bloky konen pejít do reimu offline.

Viz také

webové odkazy

Commons : Kraftwerk Walheim  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. a b Rafinace primární energie. (PDF; 3,6 MB) Elektrárny na fosilní paliva EnBW. EnBW Energie Baden-Württemberg AG, s. 22 , pístup 1. srpna 2011 .
  2. Seznam elektráren Federální agentury pro sí , k 7. beznu 2019
  3. frz: EnBW chce odstavit tyi bloky elektrárny . In: Heilbronner Voice od 8. ervence 2013 . ( Stimme.de [zpístupnno 8. ervence 2013]).
  4. Federální síová agentura: EnBW nesmí odstavovat elektrárny Stuttgarter Zeitung, 15. ledna 2014
  5. Elektrárny zstávají systémov relevantní Heilbronn Voice, 18. kvtna 2020
Panoramatická fotografie elektrárny (srpen 2013)

Opiniones de nuestros usuarios

Lydie Holý

Skvělý objev tohoto článku o Elektrárna Walheim a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Radim Brož

Konečně článek o Elektrárna Walheim, který se snadno čte.

Roman červenková

Tento článek o Elektrárna Walheim mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Dorota Navrátilová

Informace o proměnné Elektrárna Walheim jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Zdenka špačková

Informace poskytnuté o proměnné Elektrárna Walheim jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.