Butuanský zálivInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Butuanský záliv. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Butuanský záliv, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Butuanský záliv a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Butuanský záliv. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Butuanský záliv! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Butuanský záliv, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Butuanský záliv
Mapa Agusan del Norte s umístním Butuan City a Butuan Bay

Mapa Agusan del Norte s umístním Butuan City a Butuan Bay

Waters Jezero Mindanao
Zemská hmota Mindanao
Geografická poloha 9 ° 4   severní íky , 125 ° 22   východní délky
Butuan Bay (Filipíny)
Butuanský záliv
íka cca 50 km
Pítoky Agusan

Zátoka Butuan je záliv v severovýchodní ásti ostrova Mindanao na jihu Filipín .

Zátoka je souástí Mindanaoského moe , nazývaného také Boholské moe, a je obklopena provincií Agusan del Norte .

eka Agusan , jedna z nejvtích ek na Mindanau, vlévá do zátoky Butuan poblí msta Butuan .

Rybáské oblasti v zátoce jsou jedním z hlavních zdroj píjm obyvatel mst a celé pobení oblasti provincie. Zátoka je také zajímavá pro turistiku a potápní .

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Ellen Novotný

Myslel jsem, že už o Butuanský záliv vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Vanda Malý

Děkuji za tento příspěvek na Butuanský záliv, přesně to jsem potřeboval.

Petr Mareš

Tento záznam na Butuanský záliv mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.