Buky (Reichshof)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buky (Reichshof). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buky (Reichshof), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buky (Reichshof) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buky (Reichshof). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buky (Reichshof)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buky (Reichshof), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Rezervovat
obec Reichshof
Výka : 355 m nad moem NHN
Obyvatelé : 60  (31. prosince 2019)
PS : 51580
Pedíslí : 02265
mapa
Umístní Buchenu v Reichshofu

Buchen je jednou ze 106 lokalit v obci Reichshof v Oberbergischer Kreis v severním Porýní-Vestfálsku ve správním okrese v Kolín nad Rýnem v Nmecku .

Umístní a popis

Buchen se nachází jihovýchodn od Eckenhagenu , nejblií centra jsou Gummersbach (10 km severozápad), Kolín nad Rýnem (54 km západ) a Siegen (46 km jihovýchod).

Djiny

První zmínka

Toto místo bylo poprvé zmínno v roce 1487 , konkrétn Johan Mettel Son uff dem Bochen je v seznamu pjek pro Hz. Wilhelm III. proti. Berg uveden.

Hláskování první zmínky: Bochen

Populaní vývoj
rok Obyvatelé
1991 101
2005 79
2006 78
2008 73
2017 66
2018 65
2019 60

Individuální dkazy

  1. ^ Klaus Pampus: První doloená jména Oberbergischerových míst (= píspvky k historii Oberbergischen. Speciální sv. 1). Oberbergische Department 1924 eV of the Bergisches Geschichtsverein, Gummersbach 1998, ISBN 3-88265-206-3 .

Opiniones de nuestros usuarios

Erik Janeček

Stránka se mi líbí a článek o Buky (Reichshof) je ten, který jsem hledal.

Alexander Strnad

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buky (Reichshof), jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Eduard Vaňková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Buky (Reichshof), ale moc se mi líbil.