Bukureský prstenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bukureský prsten. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bukureský prsten, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bukureský prsten a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bukureský prsten. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bukureský prsten! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bukureský prsten, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucharest Ring je doasný závodit, který byl poprvé zaveden v rumunském hlavním mst Bukureti v kvtnu 2007.

Trasa

Mstský okruh , který byl navren Hermann Tilke , je 3,180 metr dlouhá a probíhá ve smru hodinových ruiek parlamentu palác v nepravidelném námstí .

Po startu je 90 ° pravý ohyb na dlouhou rovinku, která má dv ikany. Poté se po ostré kombinaci pravo-levý-pravý vydáte zády rovn, která se mírn zakivuje doprava, pes dalí ikanu na poslední rovinku, ne se dostanete do startu a cíle rovnou pravou zatákou ve tvaru omega.

Události

První událost plánovaná na rok 2006 musela být zruena z dvodu soudního ízení proti rumunskému podnikateli, který zaregistroval uspoádání trasy jako údajný pvodce u rumunského OSIM (Státní úad pro vynálezy a ochranné známky, srovnatelný s nmeckým úadem pro patenty a ochranné známky ) .

Od 18. do 20. kvtna 2007 se na okruhu poprvé konaly závody mistrovství FIA GT , britské Formule 3 , Dacie Logan Cup a mistrovství Evropy FIA GT3 . Následující rok, od 22. do 24. srpna, se tato série, s výjimkou FIA GT3, zúastnila dalího hostování na bukureském okruhu.

V roce 2011 mla Auto GP uspoádat dalí mezinárodní sérii na závodním víkendu na trati, ale to se nezdailo kvli nedostateným finanním prostedkm rumunského organizátora na realizaci akce a nedostatku homologace 2. stupn ze strany FIA .

fotky

Individuální dkazy

  1. ^ Zmna data pro Bukure. (Ji není k dispozici online.) Fiagt.com, 17. kvtna 2006, archivovány od originálu 1. února 2016 ; Citováno 7. února 2012 . Info: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a jet nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / history.fiagt.com
  2. ^ Oficiální: Rumunské kolo zrueno. (Ji není k dispozici online.) Crash.net, 2. ervence 2006, archivováno od originálu 4. bezna 2016 ; Citováno 7. února 2012 . Info: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a jet nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.crash.net
  3. 05/20/2007: Sezóna mistrovství FIA GT 2007, událost 3 - Bukure. (Ji není k dispozici online.) Fiagt.com, archivováno od originálu 4. bezna 2016 ; Citováno 7. února 2012 . Info: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a jet nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / history.fiagt.com
  4. 24/08/2008: Sezóna mistrovství FIA GT 2008, událost 6 - Bukure. (Ji není k dispozici online.) Fiagt.com, archivováno od originálu 4. bezna 2016 ; Citováno 7. února 2012 . Info: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a jet nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / history.fiagt.com
  5. ^ Pouliní závod v Bukureti pro Auto GP v roce 2011. autogp.org, 22. záí 2010, pístup 7. února 2012 .
  6. Bukure vypadla z kalendáe Auto GP. autogp.org, 23. ervna 2011, pístup 7. února 2012 .

webové odkazy

Viz také

Opiniones de nuestros usuarios

Kamila Danková

Toto je dobrý článek o Bukureský prsten. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Samuel Janoušková

Konečně článek o Bukureský prsten, který se snadno čte.

Martina žáková

Děkuji za tento příspěvek na Bukureský prsten, přesně to jsem potřeboval.

Nikol Lišková

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bukureský prsten.

Marie Straka

Skvělý objev tohoto článku o Bukureský prsten a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.