Bukure Challenger 1991



Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bukure Challenger 1991. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bukure Challenger 1991, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bukure Challenger 1991 a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bukure Challenger 1991. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bukure Challenger 1991! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bukure Challenger 1991, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucharest Challenger 1991 byl tenisový turnaj , který se konal v Bukureti od záí 16-22, 1991 . Byla souástí série ATP Challenger 1991 a hrála se venku na antukovém kurtu.

Pole úastník soute jednotlivc sestávalo z 32 hrá, pole soute ty hrá 16 pár.

nezadaní

Výsevní seznam

Ne. hrá Kolo dosáhlo

01. panlskopanlsko Jordi Arrese 16. kolo
02. ArgentinaArgentina Franco Davín 16. kolo
03. FinskoFinsko Veli Paloheimo 1 kolo
04. místo ArgentinaArgentina Horacio de la Peña 1 kolo
Ne. hrá Kolo dosáhlo
05. panlskopanlsko Carlos Costa tvrtfinále

06. védskovédsko Lars Jonsson Semifinále

07. ArgentinaArgentina Gabriel Markus finále

08. NmeckoNmecko Markus Zoecke 16. kolo

Vysvtlení symbol

Výsledek

První kolo   16. kolo   tvrtfinále   Semifinále   finále
1 toaleta  panlskopanlsko J. Arrese 6. 6.                        
   eskoslovenskoeskoslovensko V. Roubíek 2 3   1 toaleta  panlskopanlsko J. Arrese 5 5
toaleta  RumunskoRumunsko F. Segrceanu 6. 1 2      UruguayUruguay M. Filippini 7. 7.  
   UruguayUruguay M. Filippini 3 6. 6.        UruguayUruguay M. Filippini 3 6. 6.
   eskoslovenskoeskoslovensko D. Rikl 3 2      eskoslovenskoeskoslovensko M. dam 6. 1 3  
   eskoslovenskoeskoslovensko M. dam 6. 6.      eskoslovenskoeskoslovensko M. dam 6. 6.  
   védskovédsko D. Angel 6. 6. 3   8.  NmeckoNmecko M. Zoecke 3 3  
8.  NmeckoNmecko M. Zoecke 7. 3 6.        UruguayUruguay M. Filippini 4. místo 6. 6.
3  FinskoFinsko V. Paloheimo 2 0 r   Q  NmeckoNmecko M.-K. Goellner 6. 2 4. místo  
Q  NmeckoNmecko M.-K. Goellner 6. 1   Q  NmeckoNmecko M.-K. Goellner 6. 6.  
   HolandskoHolandsko J. van Duyn 6. 6.      HolandskoHolandsko J. van Duyn 1 1  
Q  RumunskoRumunsko S. Gima 3 2     Q  NmeckoNmecko M.-K. Goellner 6. 4. místo 6.
   eskoslovenskoeskoslovensko T. Anzari 4. místo 5   5  panlskopanlsko C. Costa 3 6. 1  
   eskoslovenskoeskoslovensko S. Dosedl 6. 7.      eskoslovenskoeskoslovensko S. Dosedl 0 2  
Q  MaarskoMaarsko J. Krocskó 1 2   5  panlskopanlsko C. Costa 6. 6.  
5  panlskopanlsko C. Costa 6. 6.        UruguayUruguay M. Filippini 6. 6.
6.  védskovédsko L. Jonsson 6. 6.   7.  ArgentinaArgentina G. Markus 3 4. místo
toaleta  RumunskoRumunsko R. Sabau 0 0   6.  védskovédsko L. Jonsson 6. 7.  
   Pobeí slonovinyPobeí slonoviny C. N'Goran 2 4. místo      NmeckoNmecko M. Zillner 4. místo 5  
   NmeckoNmecko M. Zillner 6. 6.     6.  védskovédsko L. Jonsson 6. 1 6.
   védskovédsko T. Nydahl 2 5      NmeckoNmecko L. Koslowski 3 6. 4. místo  
Q  RumunskoRumunsko A. Pavel 6. 7.   Q  RumunskoRumunsko A. Pavel 6. 7. 4. místo  
   NmeckoNmecko L. Koslowski 1      NmeckoNmecko L. Koslowski 7. 6. 6.  
4. místo  ArgentinaArgentina H. de la Peña 1 r     6.  védskovédsko L. Jonsson 2 3
7.  ArgentinaArgentina G. Markus 6. 4. místo 7.   7.  ArgentinaArgentina G. Markus 6. 6.  
   RumunskoRumunsko D. Pescariu 3 6. 5   7.  ArgentinaArgentina G. Markus 6. 1 6.  
   BulharskoBulharsko M. Welew 6. 7.      BulharskoBulharsko M. Welew 3 6. 4. místo  
   NmeckoNmecko J. Woehrmann 2 5     7.  ArgentinaArgentina G. Markus 6. 3 6.
   PortugalskoPortugalsko J. Cunha e Silva 6. 6.      PortugalskoPortugalsko J. Cunha e Silva 4. místo 6. 2  
   Sovtský svazSovtský svaz G. Dzelde 1 3      PortugalskoPortugalsko J. Cunha e Silva 1  
   eskoslovenskoeskoslovensko M. Stelba 7. 4. místo 1r   2 toalety  ArgentinaArgentina F. Davín 2 r  
2 toalety  ArgentinaArgentina F. Davín 5 6. 4. místo    

Dvojnásobek

Výsevní seznam

Ne. párování Kolo dosáhlo

01. RumunskoRumunsko Rzvan Itu Mihai Vanta
RumunskoRumunsko 
tvrtfinále
02. eskoslovenskoeskoslovensko Martin Damm irts Dzelde
Sovtský svazSovtský svaz 
1 kolo
03. eskoslovenskoeskoslovensko Josef ihák Tomá Anzari
eskoslovenskoeskoslovensko 
tvrtfinále
04. místo panlskopanlsko Jordi Arrese Carlos Costa
panlskopanlsko 
Semifinále

Vysvtlení symbol

Výsledek

První kolo   tvrtfinále   Semifinále   finále
1 LL  RumunskoRumunsko R. Itu M. Vanta
 RumunskoRumunsko 
6. 6. 6.        
   védskovédsko D. Engel L. Jonsson
 védskovédsko 
7. 3 4. místo     1 LL  RumunskoRumunsko R. Itu M. Vanta
 RumunskoRumunsko 
1 1  
   RumunskoRumunsko G. Cosac F. Segrceanu
 RumunskoRumunsko 
w. Ó.      RumunskoRumunsko G. Cosac F. Segrceanu
 RumunskoRumunsko 
6. 6.  
   ArgentinaArgentina F. Davin M. Filippini
 UruguayUruguay 
         RumunskoRumunsko G. Cosac F. Segrceanu
 RumunskoRumunsko 
4. místo 6. 6.  
4. místo  panlskopanlsko J. Arrese C. Costa
 panlskopanlsko 
7. 6.     4. místo  panlskopanlsko J. Arrese C. Costa
 panlskopanlsko 
6. 2 1  
   Severní MakedonieSeverní Makedonie A. Kitinov A. Merinov
 Sovtský svazSovtský svaz 
5 1     4. místo  panlskopanlsko J. Arrese C. Costa
 panlskopanlsko 
7. 6.  
toaleta  NmeckoNmecko C. Netzer C. P. Porumb
 RumunskoRumunsko 
7. 6. 6.   toaleta  NmeckoNmecko C. Netzer C. P. Porumb
 RumunskoRumunsko 
5 2  
LL  RumunskoRumunsko D.-L. Ni C. Obretin
 RumunskoRumunsko 
5 7. 3          RumunskoRumunsko G. Cosac F. Segrceanu
 RumunskoRumunsko 
3 6. 3
Q  MaarskoMaarsko J. Krocskó M. Welew
 BulharskoBulharsko 
3 4. místo        NmeckoNmecko L. Koslowski T. Nydahl
 védskovédsko 
6. 2 6.
   NmeckoNmecko M.-K. Goellner A. Pavel
 RumunskoRumunsko 
6. 6.        NmeckoNmecko M.-K. Goellner A. Pavel
 RumunskoRumunsko 
6. 7.    
   RumunskoRumunsko A. Marcu D. Pescariu
 RumunskoRumunsko 
5 6. 3   3  eskoslovenskoeskoslovensko J. ihák T. Anzari
 eskoslovenskoeskoslovensko 
3 5  
3  eskoslovenskoeskoslovensko J. ihák T. Anzari
 eskoslovenskoeskoslovensko 
7. 4. místo 6.          NmeckoNmecko M.-K. Goellner A. Pavel
 RumunskoRumunsko 
4. místo 6. 4. místo
   eskoslovenskoeskoslovensko S. Dosedl D. Rikl
 eskoslovenskoeskoslovensko 
4. místo 3        NmeckoNmecko L. Koslowski T. Nydahl
 védskovédsko 
6. 3 6.  
   PortugalskoPortugalsko J. Cunha e Silva G. Markus
 ArgentinaArgentina 
6. 6.        PortugalskoPortugalsko J. Cunha e Silva G. Markus
 ArgentinaArgentina 
1 3  
   NmeckoNmecko L. Koslowski T. Nydahl
 védskovédsko 
6. 7.      NmeckoNmecko L. Koslowski T. Nydahl
 védskovédsko 
6. 6.  
2  eskoslovenskoeskoslovensko M. dam . Dzelde
 Sovtský svazSovtský svaz 
4. místo 5    

Webové odkazy a zdroje

Opiniones de nuestros usuarios

Emil Marešová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bukure Challenger 1991.

Emanuel Burešová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bukure Challenger 1991.

Marcela Krausová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bukure Challenger 1991 se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.