BukovéInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bukové. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bukové, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bukové a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bukové. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bukové! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bukové, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bukové
Bízy (Betula) na podzim

Bízy ( Betula ) na podzim

Systematika
Tída : Bedecktsamer (Magnoliopsida)
Eudicotyledons
Jaderné eudicotyledony
Rosidy
Eurosiden I.
Objednávka : Bukové
Odborný název
Fagales
Engl.

Buk podobné (Fagales) jsou poadí z kvetoucích rostlin (magnoliopsida).

popis

A na nkolik výjimek obsahuje buk deviny, jako jsou stromy a kee . Ecto mycorrhizal - Symbiosen jsou tém vdy pítomny. Koeny mají obvykle symbiózu s fixací dusíku (N-fixace) Frankia . Jednoduché listy mají zoubkovaný okraj listu. asto jsou pítomny tuby .

Rostliny jsou obvykle jednopohlavní ( jednodomé ), zídka diecézní . Kvty jsou v spike-like nebo peván koky ve tvaru kvtenství . Opylení je nesen vtrem, jsou pesto kvetou pítomny. Vtinou suché plody jsou asto oechy nebo okídlené oechy.

Systematika

Kniha podobné jsou v euro Siden I sesterská skupina z Tykvotvaré . Patí mezi n následující rodiny :

Výsledkem je následující kladogram :

 Fagales 

Nothofagaceae


   

Fagaceae


   


Myricaceae


   

Juglandaceae


   

Rhoipteleaceae
   

Casuarinaceae


   

Betulaceae


   

Ticodendraceaeablona: Klade / údrba / styl

bobtnat

Individuální dkazy

  1. Angiosperm Phylogeny Group : Aktualizace klasifikace Angiosperm Phylogeny Group pro ády a rodiny kvetoucích rostlin: APG III. In: Botanical Journal of the Linnean Society. Svazek 161, . 2, 2009, s. 105-121, DOI: 10.1111 / j.1095-8339.2009.00996.x .

webové odkazy

Commons : Beech-like  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Liliana Turková

Tento článek o Bukové mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Vanda Straka

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bukové, je to velmi dobrá volba.

Robin žáková

Myslel jsem, že už o Bukové vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Adrian Moravec

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bukové.