Buková deskaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buková deska. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buková deska, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buková deska a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buková deska. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buková deska! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buková deska, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buková deska
Systematika podle Píruka o pirozené prostorové struktue Nmecka
Skupina hlavní jednotky 12
Neckar a Tauber-Gäuplatten
O hlavní jednotce 128
stavební pozemek (krajina)
Region 5. ádu 128,7
Buchenova deska
Pírodní prostor 128,7
Buchenova deska
Geografická poloha
Souadnice 49 ° 30 '59 "  N , 9 ° 22 '51"  E
Buchener Platte (Bádensko-Württembersko)
Buková deska
Umístní Buchener Platte
kruh Okres Neckar-Odenwald
federální stát Bádensko-Württembersko
Zem Nmecko

ást pírodní oblasti stavebních pozemk na severovýchod Bádenska-Württemberska , v ní se nachází stejnojmenné msto Buchen , je známá jako Buchener Platte . Buchener Platte , jako pirozené prostorové jednotce 128,7 hlavní jednotky skupiny Neckar- a Tauber-Gäuplatten, nemá ádnou dalí lenní jednotky na dv desetinná místa.

Buchenova deska je denudaní povrch ve stedním Muschelkalk. Pítoky Seckachu zde vytvoily iroká údolí, která se pouívají hlavn k pstování na orné pd.

Pirozená prostorová struktura

Buchener Platte je následující ást krajinné oblasti stavební pozemek na hlavní jednotce skupiny Neckar- a Tauber-Gäuplatten:

Individuální dkazy

  1. ^ Emil Meynen , Josef Schmithüsen (ed.): Píruka o pirozené prostorové struktue Nmecka . Federální institut pro regionální studia, Remagen / Bad Godesberg 19531962 (9 dodávek v 8 knihách, aktualizovaná mapa 1: 1 000 000 s hlavními jednotkami v roce 1960).
  2. ^ Pírodní park Neckartal-Odenwald eV: Koncept údrby krajiny pro Pírodní park Neckartal-Odenwald (PFD; 1,66 MB; 62 stran). Stav: 21. listopadu 2016. Online na www.naturpark-neckartal-odenwald.de. Citováno 26. íjna 2018.
  3. Otto Klausing: Geografický przkum zem: Jednotky pírodního prostoru na listu 151 Darmstadt. Bundesanstalt für Landeskunde, Bad Godesberg 1967.   Online mapa (PDF; 4,3 MB) (pouze minimální mare!)
  4. ^ Horst Mensching , Günter Wagner : Geografický przkum zem: Jednotky pírodního prostoru na listu 152 Würzburg. Federální institut pro regionální studia, Bad Godesberg 1963.   Online mapa (PDF; 5,3 MB)
  5. Josef Schmithüsen : Geografický przkum zem: Jednotky pírodního prostoru na listu 161 Karlsruhe. Federální institut pro regionální studia, Bad Godesberg 1952.   Online mapa (PDF; 5,1 MB)
  6. Wolf-Dieter Sick : Geografický przkum zem: Jednotky pirozeného prostoru na listu 162 Rothenburg o. D. Hluchý. Federální institut pro regionální studia, Bad Godesberg 1962.   Online mapa (PDF; 4,7 MB)

literatura

  • Siegfried Kullen: Bádensko-Württembersko. 3. aktualizované vydání; Revize. Klett, Stuttgart 1989. (Klett country profiles)

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Zuzana Mašek

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buková deska, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Pavol Marek

Pěkný článek z Buková deska.

Jaroslava Volfová

Tento záznam o Buková deska bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Daniela Hruška

Informace poskytnuté o proměnné Buková deska jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.