Budafok-TétényInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Budafok-Tétény. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Budafok-Tétény, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Budafok-Tétény a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Budafok-Tétény. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Budafok-Tétény! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Budafok-Tétény, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Budafok-Tétény
Promontor-Großteting
XXII. Budape okres
Erb Budafok-Tétény Promontor-Großteting XXII.  Budape okres Mapa Maarska, poloha Budafok-Tétény Promontor-Großteting XXII.  Zvýraznna tvr Budape
Základní data
Stát : Maarsko
Region : Stední Maarsko
Kraj : Budape
Souadnice : 47 ° 26 '  N , 19 ° 2'  E
Oblast : 34,25  km²
Obyvatelé : 50 999 (1. ledna 2011)
Hustota obyvatelstva : 1 489 obyvatel na km²
PS : 1221-1225
KSH kódja: 10214
Struktura a správa (od roku 2017)
Typ komunity : okres
Struktura : Okresy
  • Baross Gábor-telep
  • Budafok
  • Budatétény
  • Nagytétény
Starosta : Ferenc Karsay (Fidesz-KDNP)
Potovní adresa : Városház tér 11
1221 Budape
Webové stránky :
(Zdroj: A Magyar Köztársaság helységnévkönyve 2011. 1. ledna na Központi statisztikai hivatal )

Budafok-Tétény ( nmecky : Promontor-Großteting ) je dvacátý druhý okres (XXII. Obvod) Budapeti , hlavního msta Maarska . Nachází se na jihozápad mstské oblasti, na západním behu Dunaje . Zde je mauzoleum Józsefa Törleye (18581907), zakladatele Törley Sektkellerei .

Partnerská tvr

Budafok-Tétény je od roku 1991 partnerským mstem

fotky

webové odkazy

Commons : XXII. Budape  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Martin Veselá

Tento záznam na Budafok-Tétény mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Miroslav šmídová

Tento záznam o Budafok-Tétény bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Nicole Svoboda

Informace poskytnuté o proměnné Budafok-Tétény jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.