Bud, hrzaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bud, hrza. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bud, hrza, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bud, hrza a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bud, hrza. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bud, hrza! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bud, hrza, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Film
Nmecký titul Bud, hrza
Originální název Cane e gatto
Zem výroby Itálie
pvodní jazyk Italská
anglitina
Rok vydání 1983
délka 101 minut
Vkové hodnocení FSK 6
Ty
editel Bruno Corbucci
skript Bruno Corbucci
Mario Amendola
Výroba Josi W. Konski
hudba Carmelo La Bionda
Michelangelo La Bionda
Fotoaparát Silvano Ippoliti
Ben McDermott
stih Ashley Daleki
obsazení

Bud, Ganovenschreck (pvodní název: Cane e gatto) je italská akní komedie s Budem Spencerem z roku 1983.

spiknutí

Speciální policista Alan Parker dostává za úkol znovu a znovu chytit podvodníka Tonyho Roma. Obvykle se mu to podaí ve velmi krátké dob, ale jakmile byl Tony zaútován, také se znovu odhlásí. Jednou v noci Tony pozoruje vradu mafie v hotelovém pokoji - starý kmotr Licuti se sám postaral o malého zrádce. Tonyho vak Mafiosi konen objevil a okamit pronásledoval; Tony na nj stí unikne výbunému útoku. Poté se skrývá v Parkerov aut, které se chystá jít se svou rodinou kempovat. Parker ho chce pedat hned po jeho objevení, ale Tony vypráví svj píbh a me ho dokonce dokázat, protoe dolo k dalímu útoku. Tony je zatím oprávnn zstat s rodinou a pistupuje k Parkerov mírn vybledlé vagrové Deborah.

Kdy se mafie dokonce pokusí unést Parkerovu rodinu, rozhodne se Parker dostat Tonyho co nejdíve od rodiny a odjedou vlakem zpt dom. Ale kdy jsou ve vlaku, je na nich spáchán dalí pokus o atentát, ze kterého mohou znovu uniknout. Parker odhalí informátora na policejní stanici a spolu s Tonym Romasem a jeho pomocí Licuti nastraí past, ve které druhý pronese otevené piznání vrady, které je zaznamenáno skrytým hlasovým záznamníkem.

Nakonec jsou Licutiho stoupenci zateni po rvace a Tony Roma je znovu pronásledován Parkerem poté, co se, na rozdíl od svého slibu, neoení s Deborah a u vyklouzl, kdy stál ped oltáem.

synchronizace

Nmeckou verzi vytvoil Deutsche Synchron GmbH Karlheinz Brunnemann v Berlín. Dialogovou knihu napsal Heinz Petruo , který také pevzal reii.

herec role Herec hlasu
Bud Spencer Alan Parker Wolfgang Hess
Tomás Milián Tony Roma Andreas Mannkopff
Marc Lawrence Salvatore Licuti Klaus Miedel
Bill Garrigues Serant Hayg Frank Glaubrecht
Christa Troples Madame Hayg Margot Rothweiler
Joan Call Annunziata Pipino Dagmar Altrichter
Joan Murphy Virginia Andersonová Gisela Fritsch

kritika

  • Lexikon mezinárodního filmu : Aby se pomocí malého podvodníka podailo chytit mafiánský gang, zbije speciální policista ve, co mu pijde do cesty. Akní film pro neúnavné fanouky Bud Spencer.

Vydání DVD

Film byl proputn na DVD 21. srpna 2003 spoleností EMS New Media . 3. ervence 2013 byl poprvé vydán v HD kvalit na Blu-ray od 3L Homevideo.

webový odkaz

Individuální dkazy

  1. Skoit nahoru Bud, zdenec. In: synchronkartei.de. Nmecký dabingový index , pístupný 12. íjna 2020 .
  2. Skoit nahoru Bud, zdenec. In: Lexicon of International Films . Film service , accessed 2. bezna 2017 .ablona: LdiF / Údrba / Pouitý pístup 

Opiniones de nuestros usuarios

Ludmila Matoušková

Potřeboval jsem najít něco jiného o Bud, hrza, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Bud, hrza se mi líbil.

Kamil David

Tento záznam na Bud, hrza mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.