BuczynyInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buczyny. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buczyny, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buczyny a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buczyny. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buczyny! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buczyny, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buczyny
Erb chybí
Pomoc na erbu
Buczyny (Polsko)
Buczyny
Buczyny
Základní data
Stát : Polsko
Vojvodství : Lebus
Powiat : ary
Gmina : Trzebiel
Zempisná poloha : 51 ° 36 '  N , 14 ° 47'  E
Obyvatelé : 83
Telefonní kód : (+48) 68
SPZ : FZA
Ekonomika a doprava
Ulice : Droga krajowa 12
elezniní trasa : knica - Lubsko
Dalí mezinárodní letit : Pozna
DráanyBuczyny (nmecky Buckoka , 1937-1945 Buchenberge ) je polská obec v Lubuské vojvodství , powiat Zarski , která patí k obci Trzebiel (Triebel) .

zempis

Obec se nachází v polské ásti Dolní Luice mezi údolím Luické Nisy na západ a východním kídlem Muskauských záhyb a má výhodnou polohu na Droga Krajowa 12 a elezniní trati Lubsko - Bad Muskau .

památky

  • Buczyny Open Air Museum ( Skansen uzycki Buczyny ), se sedmi pvodních budov v luickosrbské stylu, muzeum, knihovna a Luické sorbian inn

Opiniones de nuestros usuarios

Josefa švecová

V tomto příspěvku o Buczyny jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Michael Kopecký

Tento článek o Buczyny mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Mirka Doležalová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Buczyny mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Buczyny, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Buczyny zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Zlata Kadlec

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Buczyny.